Zajímavosti

Leoš Mareš prozradil víc, než chtěl. Čekají ho velké životní zlomy

Leoš Mareš je stále v jednom kole. Pro pořad Život ve hvězdách poskytl moderátor exkluzivní rozhovor. Mareš byl až nezvykle upřímný a podělil se hned o několik novinek ze svého života.

Leoše Mareše v pátek čeká poslední show sezóny, kde vystoupí netradiční host. "Na velkém finále přivítáme poprvé pana Štefana Margitu," nastínil Mareš s tím, že se tak Margita vrátí poprvé na pódium od smrti manželky Hanky Zagorové. 

Se všemi milovanou Zagorovou se Leoš přátelil stejně jako s Margitou. Večer tak rozhodně bude emotivní. "Je to domluvené už několik měsíců. Já jsem se ptal Štefana, jestli mu to nevadí, a on řekl, že mu to vlastně strašně pomáhá," doplnil moderátor s tím, že to původně prozrazovat nechtěl.

Související obsah

​Po páteční noci pak čeká Leoše jeden z nejhezčích víkendů v životě. "Jedeme pokřtít do kostela naši dceru. Takže máme v sobotu takovou rodinnou večeři a v neděli před polednem Alex pokřtíme. Takže to je víkend, který asi nikdy v životě nezapomeneme," těší se Mareš.

Po dvou synech z předchozího manželství Jakubovi a Matějovi se populární moderátor dočkal holčičky. Pokaždé, když ji zmiňuje, celý jen září. Také z života s ní má spoustu zajímavých historek. "Nedávno byla na plavání a žena mi volala, že má první objev, že je mu devět měsíců a prostě připlaval k Alex, pohladil ji po tváři a ona pohladila jeho. Já na to: 'Cože? V šesti měsících? To má určitě po matce'," říká pobaveně Mareš.

Související obsah

​Radost z narození dcery sdílel nejen s manželkou Monikou a rodinou, ale také s fanoušky na instagramu. Přestože se Leoš fotkami s malou Alex chlubí často, oba synové si na seznámení s ní počkali. "Nechal jsem to na nich. Oni viděli Alex až po několika měsících. Nechtěl jsem je seznamovat jako nějaký rukojmí," zmínil Mareš.

"Mají na to celý život, když si k sobě budou chtít najít cestu, tak je to jejich sestra, když se tak rozhodnou, budu rád. Takže to bylo poprvé po čtyřech měsících a překvapilo mě, jak to hrozně prožívali. Chovali ji a jezdili s kočárkem, tak mi to přišlo dojemné," uzavřel.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz