Krimi

V Plzni vyšetřují vraždu. Tělo mrtvého muže našli v Borech

V Plzni vyšetřují vraždu. Tělo mrtvého muže našli v Borech
Místo vraždy nedaleko FN Bory v Plzni Zdroj: TV Nova

Plzeňští kriminalisté vyšetřují vraždu. Krátce před půlnocí ve čtvrtek totiž našli v Borech mrtvého muže. Na jeho těle našli známky cizího zavinění a nařídili provedení pitvy.

Oznámení o mrtvém těle v Borech obdrželi plzeňští policisté ve čtvrtek v noci. "Při ohledání koronerem byly zjištěny na těle zemřelého muže známky cizího zavinění," informovala policejní mluvčí Pavla Burešová. 

Případ si proto převzali krajští kriminalisté. "Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu vraždy," uvedla Burešová. Nařídili proto provedení soudní pitvy. "Lékařka přijela na oznámení muže v bezvědomí, na místě konstatovala smrt a věc si převzali kriminalisté," potvrdila pro TN.cz mluvčí záchranky Mária Svobodová.

Související obsah

"Intenzivně pracujeme na zjištění všech okolností a vypátrání pachatele tohoto závažného činu," sdělila policejní mluvčí. Totožnost oběti ale prozatím neznají. "Bližší informace z taktického hlediska, tedy s ohledem na to, aby nedošlo ke zmaření skutečností důležitých pro trestní řízení, není možné v tuto chvíli k případu poskytnout," upozornila Burešová.

Policie vyšetřuje i vraždu 62letého muže z Kladenska:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz