Zahraničí

Rodinné tajemství Kim Čong-una odhaleno. Prokoukli ho Číňané

Rodinné tajemství Kim Čong-una odhaleno. Prokoukli ho Číňané
Kim Čong-Un s manželkou se dívají na vystoupení Zdroj: Profimedia

Vůdce Severní Korey Kim Čong-un si své soukromí bedlivě střeží. Svět zná oficiálně jen jeho manželku, kterou je od roku 2009 Ri Sol-ču. O dětech ale nikdy veřejně nepromluvili. Velké tabu ale nyní prolomili, když na veřejnosti zřejmě ukázali dceru.

Severokorejský vůdce Kim Čong-un vůbec poprvé na veřejnosti ukázal svou dceru. Podle čínských odborníků se dívka jménem Kim Ču-e začátkem tohoto měsíce objevila na pódiu při oslavách národního dne Severní Korey.

Kim Ču-e, která se měla narodit v roce 2012, byla jedním z několika dětí, které hrály píseň pro Kim Čong-una a jeho manželku. O její existenci před lety informoval bývalý americký basketbalista Dennis Rodman. KLDR žádné informace o holčičce nikdy nezveřejnila.

Čínské odborníky na dívce během oslav zaujalo hned několik věcí. Například to, že se na konci akce Ri Sol-ču dotkla právě této konkrétní dívky. Kimova žena dívce položila ruku na záda a povídala si s ní. ​Experty zaujal také okamžik, kdy děti poskakovaly vzrušením kolem Kim Čong-una. Tato dívka ale vypadala mnohem klidněji, a dokonce uklidňovala jinou holčičku, která se k vůdci příliš přibližovala.

Související obsah

Další indicií bylo podle webu Daily Mail samotné představení, během kterého se právě na tuto dívku kamera neobvykle soustředila. Když začala zpívat, tak záběr na ni trval několik sekund a poté se k ní kamera opět vracela. Kameraman také střídal záběry dívky se záběry Kima a jeho ženy, kteří se tvářili velmi nadšeně. V jiném záběru si zase Kimova sestra Kim Jo-čung utírala slzy.

Údajná dcera Kim Čong-una je dívenka v kroužku:

Dcera Kim Čong-una Zdroj: Profimedia

​Neobvyklý byl také vzhled malé holčičky. Byla totiž jedinou dívkou, která měla rozpuštěné vlasy a bílé ponožky. Zajímavé také bylo, že dívka vystoupila pouze v přítomnosti vůdce KLDR. Na dalším představení, které se konalo druhý den, už tato holčička chyběla.

V Severní Koreji je běžné, že se toho o potomcích vůdců moc neví. Také existence Kim Čong-una byla dlouho utajovaná. Kim dokonce několik let žil pod jiným jménem v Evropě.

Nedávno KLDR zveřejnila fotografie Kim Čong-una z dětství. Podívejte se:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz