Zajímavosti

Harry zuřil, že se Meghan nemohla rozloučit s královnou. Takto to Karlovi III. vrátil

Harry zuřil, že se Meghan nemohla rozloučit s královnou. Takto to Karlovi III. vrátil
Princ Harry | Zdroj: Profimedia

Prince Harryho rozzuřilo otcovo rozhodnutí, že za umírající královnou jej na hrad Balmoral nesměla doprovodit vévodkyně Meghan, prozradil zdroj z královského paláce. Naštvaný Harry proto s králem Karlem III. a bratrem Williamem odmítl povečeřet. V záchvatu zuřivosti zmeškal dokonce svůj let.

Princ Harry trval na tom, aby mu při rozloučení s královnou na hradu Balmoral dělala společnost jeho manželka, vévodkyně Meghan. Nový panovník měl však zakázat, aby se v den královniny smrti vévodkyně k truchlící rodině připojila, prozradil zdroj z královského paláce pro britský list Daily Mail.

Podle zpráv měl britský král zatelefonovat svému nejmladšímu synovi a říct mu, že není vhodné, aby s nimi tuto pietní chvíli bývalá herečka trávila. Kvůli dlouhé hádce měl princ Harry zmeškat plánovaný let do Skotska, kterým letěli i jeho bratr William a strýcové Andrew a Edward.

"Harry byl tak zaneprázdněný snahou dostat Meghan na Balmoral a hádáním se se svou rodinou, že zmeškal let," řekl zdroj pro deník The Sun. Nakonec princ Harry přistál v Aberdeenu v podvečer bez své manželky. S královnou se rozloučit nestihl, zemřela před jeho příjezdem. Poslední sbohem jí ale nedali ani princové William, Andrew a Edward, i oni přistáli ve Skotsku až poté, co Alžběta II. zemřela.

Související obsah

"Ale Harry byl tak rozzuřený, že odmítl jíst se svým otcem a bratrem," potvrdil zdroj, že se vévoda ze Sussexu nezúčastnil večeře v otcově domě v Birkhall a nechal tak Charlese, jeho choť Camillu i bratra Williama večeřet o samotě.

Zasvěcení tvrdí, že místo toho jedl princ Harry se svými strýci na panství Balmoral. Se ztrátou drahé babičky se tak vyrovnával s vévodou z Yorku a hrabětem z Wessexu. Další den ráno hrad co nejdříve opustil.

Související obsah

"Princ byl ohromně uražený. Z Balmoralu odjel při nejbližší příležitosti, aby stihl první komerční let zpět do Londýna," prozradil Daily Mailu člověk z paláce.

Podívejte se na video o pikantní knize, kterou princ Harry chystá k vydání

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz