Zajímavosti

Dara Rolins prozradila, co má po ránu nejraději. Jde o dotyky

Dara Rolins prozradila, co má po ránu nejraději. Jde o dotyky
Dara Rolins ve sprše | Zdroj: Se svolením Dary Rolins

Zpěvačka Dara Rolins ukázala, že si na světě umí vychutnat i maličkosti. O jednu takovou se s fanoušky rovnou podělila. Svěřila se, že si po ránu nejvíc užívá letmé dotyky po těle, ne však od svého partnera Pavla Nedvěda, ale od ranní sprchy. Sexy zpěvačka u toho nafotila několik pikantních snímků.

Slovenskou popovou princeznu stud nikdy příliš netrápil, na své postavě tvrdě dře, a proto ji sem tam ráda ukáže. Se svými fanoušky se tentokrát podělila o několik sexy snímků přímo ze sprchy, které fantazii nenechávají příliš prostoru.

Pavel Nedvěd by si měl na svou krásnou partnerku dávat pozor, i na prahu padesátky totiž vypadá naprosto skvěle. Tentokrát prozradila, co jí po ránu nejvíc nabijí. Jde o letmé dotyky vody na jejím těle. Slovenská kráska se svěřila, že je pro ni ranní sprcha naprostou vzácností, které si váží.

Související obsah

"Dobré ráno, světe. Je i pro vás ranní sprcha tím nejlepším startem do nového dne? Dotyk vody s vaším tělem… tak 'obyčejný' vjem, a přesně proto si tak málo uvědomujeme jeho vzácnost," sdílela Dara na svém instagramu a zeptala se, zda její zálibu sdílí i další lidé.

"Ta vzácnost a obrovské štěstí, že vodu máme. Nechci vás hned po ránu školit, ale chci si na moment, i sama pro sebe, všechny tyto věci uvědomit a obyčejně za ně být vděčná," zamyslela se zpěvačka nad tím, že mít dostatek vody není samozřejmostí, nýbrž vzácností.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Dara Rolins (@dararolins_vermi)

Svůj příspěvek doplnila o několik hesel. "Voda, zachraňte planetu, milujte planetu, respektujte přírodu, buďte laskaví, buďte dobří lidé," motivovala popová ikona své fanoušky k lásce k přírodě a celkové laskavosti.

Dara Rolins si v současnosti užívá další exotickou dovolenou v Dubaji, kam vyrazila se svou kamarádkou Kristýnou Klausovou. "Už teď se těším, že se na konci měsíce uvidíme s Pavlem v Itálii, kam za ním poletím po delší době. Vše je tak, jak má být," popsala Rolins pro TN.cz, kdy se opět uvidí se svým miláčkem Pavlem Nedvědem.

Podívejte se na video, jak to Daře Rolins a Pavlovi Nedvědovi klape:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz