Zajímavosti

Ordinace se otřese v základech! Čestmír Mázl žije

Někteří diváci tušili. Jiní si to pouze přáli, ale mysleli, že se to nestane. Po měsících stýskání se jim přání splní a ve čtvrtek na Voyo zažije Ordinace v růžové zahradě 2 návrat ve velkém stylu. Do děje se totiž vrátí jeden z pilířů více než 17letého seriálu. Lékař Čestmír Mázl žije!

Na začátku letošního roku diváci Ordinace v růžové zahradě 2 zažili obrovský šok. Čestmír Mázl odjel do Mexika jako lékař v rámci humanitární mise, ale postřelili ho. Přestože se jeho tělo nikdy nenašlo, podle očitých svědků byla Mázlova zranění smrtelná.

I pátrání po něm bylo bezvýsledné, proto byl úředně prohlášen za mrtvého. Život v Kamenici běžel dál, jeho žena Alena se zamilovala do medika Ondřeje a smutek a truchlení postupně vystřídaly každodenní radosti a starosti. I noční můry emočně vyčerpané Aleny, v nichž se jí Čestmír zjevoval, po čase ustaly.

Související obsah

​Jenže nic není tak, jak se může zdát. Několik indicií, že Čestmír může stále žít v mexickém zajetí, se proměnilo v realitu. A už tento čtvrtek na Voyo se diváci dočkají návratu. Čestmír Mázl žije a vrací se z mexického zajetí!

"Ne, tentokrát již není snem ani přeludem, střelbu v Mexiku přežil a několik měsíců tam byl jako lékař v zajetí nucen vykonávat mnohdy otřesné věci. Nikdo tedy nemůže čekat, že se do Kamenice vrátí starý známý Mázl, gynekolog, který dokáže vždycky pobavit a rozesmát. Postava prožila obrovské trauma, navíc se vrací k rodině, do níž přibyl nový muž, takže má, jak se říká, hodně naloženo," říká představitel Mázla Petr Rychlý.

Související obsah

​Rychlý je za změnu charakteru postavy vděčný. "Najednou přede mnou stojí zcela nové herecké výzvy. Jsem přesvědčený, že jako mě baví traumatizovaného Mázla hrát, tak bude diváky Ordinace bavit ho sledovat. Žádnou rodinnou selanku u Mázlů ale nečekejte, ve čtvrtek začíná Čestmírovo velké životní drama," uzavírá herec.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz