Krimi

Brutální vražda v Lounech. Muž měl napadnout bezdomovce kvůli zapalovači

Brutální vražda v Lounech. Muž měl napadnout bezdomovce kvůli zapalovači
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Sobotní potyčka dvou mužů na Lounsku skončila tragicky. Napadený 65letý muž podle policie na místě podlehl vážným zraněním. Policie údajného pachatele poté zadržela. Podle informací TV Nova měl 33letý muž zaútočit kvůli zapalovači.

Po potyčce na Suzdalském náměstí v Lounech zemřel podle informací TV Nova 65letý bezdomovec. Údajně měl 33letý pachatel bezdomovce vyzvat k půjčení zapalovače. Když mu bezdomovec nevyhověl, měl ho mladší muž napadnout.

Na místo urychleně přijela sanitka, zdravotníci však zraněnému už nedokázali pomoci. Podle policie 65letý muž na místě podlehl rozsáhlým zraněním, mezi něž měla patřit podle informací TV Nova i natržená játra a otok mozku.

"Třiatřicetiletý útočník byl ihned po činu policisty zadržen a převezen do policejní cely. V tuto chvíli čelí trestnímu stíhání pro zvlášť závažný zločin vraždy," uvedla pro TN.cz mluvčí policie Ústeckého kraje Veronika Hyšplerová.

Související obsah

​Policie podala návrh na vzetí zadrženého do vazby. V případě prokázání viny mu může soud uložit trest odnětí svobody až do výše 18 let.

Ve vazbě skončil také 56letý muž, který v Liberci podle policie v sobotu zastřelil svého souseda nelegálně drženou zbraní. Případ se stal večer v části Kateřinky, kde se oba muži dostali do konfliktu. Hádka začala nejdříve slovně, stupňovala se a později vyústila ve střelbu. Policisté podezřelého dopadli ještě o sobotní noci a v neděli ho obvinili z vraždy. Teď bude o jeho vzetí do vazby rozhodovat soud. 

Podívejte se na reportáž TV Nova: 

luk, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz