Zahraničí

Slovenský moderátor po vážné nehodě: První foto s amputovanou nohou

Slovenský moderátor po vážné nehodě: První foto s amputovanou nohou
Na motocykl zezadu najel automobil | Zdroj: Polícia SR - Nitriansky kraj

Pere se s nelehkým osudem jako lev. Oblíbený slovenský moderátor Dag Palovič je po těžké autonehodě z nejhoršího venku. Prochází intenzivní rehabilitací a těší se, až bude moct jít z nemocnice domů. Na sociální síti ukázal první fotografii s amputovanou nohou.

Nehoda, která mu převrátila život naruby, se odehrála v půlce srpna. Někdejší moderátor TV Markíza jel na motorce a zezadu do něj najelo auto. Paloviče rychle transportoval do nemocnice vrtulník a začal náročný boj o život.

Kvůli vážným zraněním, která mu způsobil mladý řidič osobáku, mu lékaři museli amputovat levou nohu. Jeho stav byl kritický a blízcí se připravovali na nejhorší. Palovič se ale s osudem popral a před týdnem konečně napsal fanouškům, že je naživu.

"Od té doby, co jsem se probral z dvoutýdenního umělého spánku, každý den jsem zvyšoval energii sobě a celému oddělení v nemocnici hudbou skupiny IMT Smile," svěřil se na instagramu.

Související obsah

Palovič se rozhodl, že se svými příznivci bude sdílet i zdrcující následky střetu s osobním autem. Zveřejnil i fotku s amputovanou nohou. "44 dní po nehodě jsem dokázal po dvou týdnech rehabilitací sám sedět pár minutek. A můj pahýl také všechny pozdravuje," připsal k ní.

Vypadá to, že navzdory těžkostem, jež má za sebou a ještě před sebou, Paloviče neopouští smysl pro humor ani odhodlání užívat si života s úsměvem na tváři.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený ??? ??????? (@dagpalovic)

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz