Zahraničí

Princ George miluje stejnou tradici jako Diana. Kmotra prozradila jakou

Princ George miluje stejnou tradici jako Diana. Kmotra prozradila jakou
Princ George | Zdroj: Profimedia

Kmotra prince George odhalila zvláštní pouto, které spojuje devítiletého následníka trůnu s jeho zesnulou babičkou princeznou Dianou. Mladý princ prý miluje stejnou tradici jako Diana.

Mezi princeznou lidských srdcí, jak bylo Dianě přezdíváno, a malým následníkem trůnu existuje silné spojení. To alespoň tvrdí Julia Samuelová, jedna ze tří Georgových kmoter a nejlepší přítelkyně princezny Diany. Oba prý milují velmi zajímavou tradici.

Samuelová se o vtipném zvyku zmínila v rozhovoru pro podcast How To Fail With Elizabeth Day. S tradicí přišla přímo Diana, která ji započala u dětí své nejlepší přítelkyně.

Související obsah

"Dělám Georgovi to, co ona dělávala nám. Dávám mu nemožné hračky, které jsou opravdu hlučné. Vyžaduje to spoustu práce," svěřila se s humornou tradicí.

Kmotra má tak při výběru dárků pro malého George jasné kritérium – dárky musí dělat pořádný rámus. Princ George takové předměty prý miluje a oba se při hraní s nimi velmi nasmějí.

Související obsah

​Julia Samuelová se poznala s princeznou Dianou na večírku v roce 1987. V roce 2013 ji William a Kate požádali, aby se stala kmotrou jejich prvorozeného syna. Princ George byl pokřtěn v Královské kapli Svatojakubského paláce v říjnu roku 2013. Má sedm kmotrů – tři ženy a čtyři muže.

Mít velké množství kmotrů a kmoter není v královské rodině nic neobvyklého. Královna Viktorie jich údajně měla více než 50. O nedávno zesnulé královně Alžbětě II. se říká, že měla 30 kmotřenců, připomíná britský deník Metro. Mezi nimi byl i bratr princezny Diany Earl Spencer a syn princezny Margaret David Armstrong-Jones.

Camilla se zbaví letité královské tradice. Alžběta II. ji přitom milovala:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz