Zajímavosti

Oblíbený herec promluvil o penězích: Nejsem boháč a netoužím po tom

Zpověď charismatického herce Kryštofa Bartoše. V úterním pořadu TALK! se svěřil moderátorce Rebecce Diatilové, co ho čeká, jak je spokojený s novým vztahem a jaký má vztah k penězům.

Kryštof Bartoš hraje v seriálu Táta v nesnázích, na který se diváci mohou v budoucnu těšit na obrazovkách TV Nova. "Seriál jsme dotočili nedávno. Řekl bych, že to je rodinná 16dílná komedie, trošku ulítlá. Moje postava je excentrický mladý chlapík, který o sobě říká, že je herec," popisuje seriál Bartoš.

"Rád bych si vyzkoušel zahrát třeba i akčního hrdinu, ale mám podezření, že jsem spíš Adam Sandler než Brad Pitt. Tohle je má první komická role před kamerou. Zbývá mi ještě nějaký záporák. Kdyby se točil film o Jaromíru Jágrovi, tak toho bych hodně chtěl hrát," těší se herec.

Související obsah

​Má za sebou ale i několik divadelních faux pas. "V jednom představení přijíždím na motorce přes celé jeviště, jedu směrem k divákům a jdu žádat o ruku jednu z těch postav. Jednou se stalo, že jsem nezabrzdil a letěl jsem na motorce nad diváky, rozrazil jsem dveře do foyer. Nic mi nebylo, tak jsem to dohrál. Diváci si mysleli, že to bylo schválně, ale v divadle mi tu motorku pak zakázali," říká se smíchem.

Píše mu hodně fanynek, ale herec má oči prý jen pro svou přítelkyni. "Jsem šťastně a čerstvě zamilovaný. Je to také herečka – Martina Babišová. Seznámili jsme se na začátku léta, dívali jsme se jeden druhému do oken z protějších domů a vůbec jsme o tom netušili. Byli jsme teď na krásné dovolené ve Francii, jedli jsme ústřice. Ne, že bych se chtěl stylizovat do nějakého boháče, který jí každý den ústřice. Prachy na to nemám a ani po tom netoužím," uzavírá Bartoš.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz