Domácí

Tragický den na silnicích. Ženu srazili popeláři, cyklistu zase traktor

Tragický den na silnicích. Ženu srazili popeláři, cyklistu zase traktor
Ženu srazilo popelářské auto | Zdroj: Policie ČR

Tragicky skončily ve středu dvě nehody v Moravskoslezském kraji. V Karviné srazil popelářský vůz chodkyni, v Opavě se střetl traktor s cyklistou. O den dříve zase nepřežil srážku dvou aut jeden člověk.

První nehoda se ve středu odehrála okolo 10. hodiny dopoledne v Opavě. "Na účelové pozemní komunikaci došlo z dosud nezjištěných příčin ke střetu traktoru s cyklistou," informovala policejní mluvčí Kateřina Kubzová.

Cyklista nehodu nepřežil. Policisté provedli dechovou zkoušku u řidiče traktoru, ta byla negativní.

Související obsah

Podruhé pak vyjížděly záchranné složky 15 minut po 10. hodině dopoledne do Karviné. V ulici Božkova srazilo popelářské auto chodkyni. Žena na místě zemřela.

Také v tomto případě dechová zkouška neprokázala alkohol u řidiče. "Věc si převzali kriminalisté, kteří prověřují okolnosti a další skutečnosti tragické nehody," doplnila Kubzová.

Záchranáři měli napilno také v úterý večer. Na křižovatce ulic Frýdecká a Šenovská se srazila dvě auta. Řidič vozu Škoda Fabia podle policie zřejmě nedal přednost. Střet odhodil obě vozidla na svodidla.

Zranili se tři lidé, všichni cestovali ve fabii. Jeden ze spolujezdců nehodu nepřežil, druhého cestujícího a řidiče dopravili záchranáři do nemocnice vrtulníkem a sanitkou. Šofér druhého auta alkohol nenadýchal, u řidiče fabie nařídili policisté vzhledem k jeho zranění odběr krve v nemocnici.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz