Zahraničí

S princem Georgem lomcuje puberta: Vyhrožuje spolužákům

S princem Georgem lomcuje puberta: Vyhrožuje spolužákům
Princ George | Zdroj: Profimedia

Z prince George se klube pěkné kvítko. Vévodkyně Kate a princ William se sice snaží, aby jejich ratolesti měly co nejnormálnější dětství, královskému osudu se však uniknout nedá. Jejich devítiletý syn si už moc dobře uvědomuje, jak se věci mají. A neváhá se s tím vytasit před spolužáky.

Leckdo by si mohl myslet, že na prince George si ve škole nikdo netroufne. Někteří vrstevníci se s ním nehledě na jeho původ snažili pustit alespoň do slovní potyčky. Nejstarší syn prince a princezny z Walesu ale pokusy okamžitě utnul.

Ve své nové knize The New Royals to píše znalkyně královské rodiny Katie Nichollová, upozornil portál Page Six. "Můj táta bude jednoho dne králem, tak si radši dejte bacha," měl George odpálkovat své spolužáky.

Související obsah

Kate a William si vždy dávali záležet, aby George a jeho mladší sourozenci, tedy princezna Charlotte a princ Louis, měli co nejhezčí dětství. Podle Nichollové už ale museli zejména Georgovi podrobně vysvětlit, jak to v monarchii chodí, píše Daily Mail.

Princ George už je totiž druhým v pořadí v následnické linii na britský trůn. Na první místo poskočil po smrti královny Alžběty II. princ William a z prince Charlese se stal král Karel III.

Připomeňte si první projev krále Karla III. ze začátku září:

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz