Zahraničí

Náhle zemřel známý seriálový herec. Bylo mu pouhých 33 let

Náhle zemřel známý seriálový herec. Bylo mu pouhých 33 let
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Smutná zpráva přišla ze světa showbyznysu. V pátek zemřel náhle známý seriálový herec Robert Cormier. Bylo mu pouhých 33 let.

Robert Cormier zemřel v pátek 23. září. Jeho smrt přišla náhle, bylo mu pouhých 33 let. V nekrologu na něj příbuzní vzpomínají jako na sportovce, herce i skvělého bratra.

"Snažil se pomáhat druhým a udělat něco navíc. Užíval si filmové večery se svou rodinou a vzhlížel ke svému otci. Během života ovlivnil mnoho lidí, ať už šlo o rodinu, kolegy, nebo přátele. Jeho vzpomínka bude žít dál skrz vášeň, kterou měl pro umění i film, i díky jeho třem sestrám. Ty pro něj byly vším," uvedla rodina.

Související obsah

Cormiera pomohou diváci znát ze seriálu Heartland, kde si zahrál v posledních dvou sezonách Finna Cottera. Objevil se také v seriálu Slasher nebo Američtí bohové.

Zpočátku nebyla známa příčina úmrtí. Robertova sestra Stephanie poté portálu The Hollywood Reporter řekla, že zemřel v nemocnici v kanadském Ontariu. Podlehl tam zraněním, která utrpěl po pádu.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Robert Cormier (@_robertcormier)

Na Roberta vzpomínají nejen fanoušci, ale i jeho kolegové. "Zprávy o jeho smrti nás velmi zarmoutily. Byl oblíbeným členem týmu. V myšlenkách jsme s ním a jeho rodinou, která žádá o soukromí v této těžké době," uvedli na sociálních sítích tvůrci seriálu Heartland.

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz