Krimi

Příčinou smrti 89leté ženy v Uherském Hradišti nebyla vražda. Ukázala to pitva

Příčinou smrti 89leté ženy v Uherském Hradišti nebyla vražda. Ukázala to pitva
Kriminalisté na místě činu | Zdroj: Policie ČR

Kriminalisté prověřovali od čtvrtka smrt 89leté ženy z Uherského Hradiště. Případ původně kvalifikovali jako vraždu, pitva ji však nepotvrdila. Zadrženého člena rodiny, kterého podezřívali z trestného činu, propustili.

Smrt 89leté ženy vyšetřují kriminalisté ze Zlínského kraje. Mrtvou ji našli ve čtvrtek v jednom z bytů v Uherském Hradišti. Policisté nejprve případ kvalifikovali jako vraždu. Ta se však nepotvrdila.

"Na základě prvotních výsledků soudní pitvy se nepotvrdilo, že by žena zemřela na následky zranění, které jsme při ohledání těla společně se soudním lékařem na místě zjistili," informovala v pátek policejní mluvčí Simona Kyšnerová.

Související obsah

Policisté měli podezření, že šlo o vraždu, z více důvodů. "Kromě zjevného poranění nás k tomu vedl i fakt, že jsme v nedávné minulosti muže obvinili ze spáchání trestného činu týrání osoby žijící ve společném obydlí," doplnila Kyšnerová.

Podezřelý rodinný příslušník, kterého policie ve čtvrtek zadržela, byl tak v pátek propuštěn. "V současné době můžeme konstatovat, že se nejedná o vraždu," uzavřela Kyšnerová. Kriminalisté se i nadále zabývají okolnostmi úmrtí seniorky.

​Policie vyšetřuje vraždu v Měšicích:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz