Zahraničí

Tragédie na dovolené: Ženu zabil žralok u pláže, její dcera to celé viděla

Tragédie na dovolené: Ženu zabil žralok u pláže, její dcera to celé viděla
Ilustrační obrázek | Zdroj: Profimedia

Obrovská tragédie se odehrála na pláži v jihoafrickém městě Bitou. Na 39letou ženu tam zaútočil žralok, zraněním podlehla ještě ve vodě. Všechno na vlastní oči viděl její manžel i teprve pětiletá dcerka, s nimiž tam byla na dovolené.

Dovolená, na kterou nikdy nezapomenou. Měly se o to postarat krásné zážitky, osud ale rozhodl jinak. Devětatřicetiletou Kimon Bisognovou, milující manželku a maminku, jen pár metrů od pláže ve městě Bitou v Jihoafrické republice zabil žralok bílý. O tragédii z minulé neděle informoval portál Cape Town

Krvelačný útok mořského predátora trval pár vteřin, popsali svědci listu Daily Star. Voda okolo Kimon se najednou zbarvila do červena. "Slyšel jsem spoustu křiku a viděl, jak všichni vybíhají z vody," uvedl jeden z nich. Lidé okamžitě zalarmovali pobřežní hlídku, která její tělo našla za několik minut. Napadení ale bylo natolik brutální, že už jí nebylo pomoci.

Související obsah

Kimon pocházela z nedalekého Kapského města a do resortu vyrazila na dovolenou s manželem Diegem a pětiletou dcerou Lunou. Když si šla zaplavat, nikdo z nich netušil, že se vidí naposledy.

Bisognová se s manželem věnovala charitě. Po večerech vařila jídlo pro bezdomovce a byla i členkou organizace, která jim hledala střechu nad hlavou. "Dovolujeme si vyjádřit nejhlubší kondolence pozůstalým po naší Kiki," vzkázali přátelé z charity.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz