Zajímavosti

Hádka Soukupa a Hlůškové kvůli Agátě! Kdo spal s více fotbalisty?!

Český miliardář Jaromír Soukup se v jednom ze svých pořadů na TV Barrandov pustil do Terezy Hlůškové. Ta se před časem vrátila do České republiky po čtyřech letech strávených v pákistánském vězení. Na oplátku nenechala nit suchou na Soukupově přítelkyni Agátě Hanychové.

Malou válku v českém showbyznysu rozpoutal miliardář Jaromír Soukup. Ten ve svém pořadu komentoval život Terezy Hlůškové. "Místo toho, aby řekla: 'já už tu chybu nikdy neudělám, fakt mě to mrzí a budu vést řádný život', tak si asi za tři měsíce nabrnkla dalších pět fotbalistů," prohlásil Soukup.

Reagoval na to, že Hlůšková poté, co pákistánský odvolací soud zrušil její trest za pašování drog a ona se mohla vrátit do Česka, začala sdílet detaily ze svého života na instagramu, kde záhy získala 30 tisíc sledujících. Po návratu do Česka si také našla přítele, krátce chodila se zápasníkem MMA Michalem Kotalíkem. Teď je jejím partnerem bývalý prvoligový fotbalista Marián Kovář.

Hlůšková hned přišla s reakcí. "Na zdraví, Soukupe," zasmála se s vínem v ruce. Tento příspěvek na jejím instagramovém profilu následovalo několik dalších s přítelem, který nyní nastupuje za třetiligovou Hanáckou Slavii Kroměříž.

Související obsah

Neodpustila si ani poznámku na adresu miliardářovy přítelkyně Agáty Hanychové. "Agi, myslím si, že s těmi pěti fotbalisty jsem na tom líp jak ty," napsala k fotce známého páru. Ten zároveň nedávno oznámil, že čeká společného potomka.

Na odpověď Hanychové byste však čekali marně. "Já vůbec nevím, kdo to je," řekla pro TN.cz. 

Časová osa osudových mužů Agáty Hanychové | Zdroj: TN.cz / Profimedia

Ke kauze s Terezou H. se vyjádřila i Soukupova přítelkyně Agáta Hanychová:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz