Zajímavosti

Oblíbená herečka se pochlubila radostnou novinou. Stala se maminkou

Oblíbená herečka se pochlubila radostnou novinou. Stala se maminkou
Táňa Pauhofová | Zdroj: Profimedia

Herečka Táňa Pauhofová se stala maminkou. O radostnou novinku se podělila na sociálních sítích. Ukázala také miminko.

V úterý se herečka na instagramu podělila o štěstí, které prožívá. Porodila totiž miminko. "Milujem," napsala k sérii černobílých fotografií Táňa. Na jedné z nich jsou vyfocené dětské ručičky. Navíc ke snímkům připsala komentář, že se s manželem stali rodiči.

Dokud na ní nic nebylo vidět, oblíbená slovenská zrzka nebyla příliš sdílná, co týkalo těhotenství. Nechtěla totiž nic zakřiknout. Skvělou zprávu tak jako první provalil její o 10 let mladší manžel Jonatán Pastirčák.

Související obsah

Trochu tajemství si Táňa navíc ponechala i nyní. Není totiž jasné, jestli se novopečení rodiče radují z chlapečka nebo holčičky. Neznámé je také jméno miminka.

Fanoušci herečku ihned zasypali gratulacemi. "Gratuluji k miminku. Přeji hodně zdravíčka a lásky," napsala Mirka. "Přeji dlouhý, šťastný a zdravý život vašemu miminku. Hodně krásných společných desetiletí," přidala se Miriam.

Táňa Pauhofová si zahrála v řadě filmů a seriálů a to nejen na Slovensku, ale i v Čechách. Diváci ji mohou znát například se snímku Román pro muže nebo Šťastný nový rok.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz