Domácí

Eva Burešová porodila! Přemek Forejt prozradil jméno miminka

Eva Burešová porodila! Přemek Forejt prozradil jméno miminka
Eva Burešová a Přemek Forejt Zdroj: profimedia.cz

Šéfkuchař a porotce z MasterChefa Přemek Forejt se na sociálních sítích pochlubil šťastnou novinou. S partnerkou Evou Burešovou se jim v pondělí narodil syn. Dostal jméno Tristan William Forejt.

S radostnou novinkou se pochlubil v pondělí večer hrdý tatínek Přemek Forejt. Současně sdílel i dojemnou fotografii, na které děťátko drží za ručičku.

Šéfkuchař neskrýval nadšení, na svou partnerku je náležitě hrdý. "Tak drobná, přitom tak silná a statečná. Jsem na tebe tak pyšný, jak jsi to celé zvládla. Jsem šťastný za to, co společně máme. Trojka už je na světě a už se nemůžeme dočkat, až budeme všichni spolu. Miluji vás, rodinko moje," vzkázal šéfkuchař.

Související obsah

​Pár na svět přivítal chlapečka, který dostal jméno Tristan William Forejt. Jde o prvního společného potomka dvojice. Každý z partnerů má ještě dítě z předchozího vztahu – Přemek Forejt dceru Stellu a Eva Burešová syna Nathaniela.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Premek Forejt (@premekforejt)

Pohlaví i jméno pár dlouho tajil, stejně tak samotné těhotenství herečky. Že čekají dítě, Eva s Přemkem odhalili netradičně v posledním dílu oblíbeného pořadu TV Nova Tvoje tvář má známý hlas, kde si společně vystřihli duet. Právě v této soutěži se pár seznámil.

Za redakci TN.cz páru k novému přírůstku do rodiny gratulujeme!

Takhle to porotkyni Tvojí tváře a Přemku Forejtovi slušelo na společném vystoupení:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz