Domácí

Dara překvapila slovy o Nedvědovi. Mluví o odloučení a kompromisech

Dara překvapila slovy o Nedvědovi. Mluví o odloučení a kompromisech
Dara Rolins | Zdroj: Profimedia

Zpěvačka Dara Rolins a fotbalista Pavel Nedvěd svým fanouškům denně ukazují, že jejich láska stále kvete. V úterý ale Dara svým fanouškům sdělila něco, co nikdo nečekal. Jejich vztah čeká těžká zkouška.

Dara Rolins a Pavel Nedvěd spolu randí už od loňského roku. Před několika dny dokonce uspořádali společnou narozeninovou oslavu, na kterou si sladili outfity, aby nikdo nepochyboval o tom, zda k sobě dvojice skutečně patří. 

Fanoušci, kteří si všímají, že Dara po boku známého fotbalisty jen kvete, jsou teď v pořádném šoku. V novém příspěvku na instagramu totiž Dara prozradila nečekanou novinu a v mnohých tak vzbudila obavy.

Související obsah

Zamilovanému páru totiž vztah komplikuje fakt, že známý fotbalista je i viceprezident slavného fotbalového klubu Juventus. Jeho práce je tedy hlavně v Itálii. Daru ale země pěti moří neláká.

Pár se proto rozhodl vyřešit situaci vztahem na dálku. "Mnoho lidí se mě ptá, jak chci žít, že vztahy na dálku nefungují. Funguje jen to, čemu dá člověk přednost, věnuje pozornost, prostor a čas," obhajuje zpěvačka nečekané rozhodnutí.

"Když milujete, jste ochotní dělat kompromisy a v rovnocenném vztahu ho dřív nebo později musí dělat oba," popisuje zpěvačka situaci, která pár potkala. Ani jeden ze slavné dvojice se totiž stěhovat nechtěl.

https://www.instagram.com/p/CjTeyHWDkOt/?utm_source=ig_web_copy_link

Stejně tak, jako se známá zpěvačka nechtěla odstěhovat do Itálie, se ani její partner nikdy neplánoval vrátit do Čech. "A teď se oba na jedno i druhé těšíme," vyvrací Dara pochyby fanoušků.

"Mít dva domovy nemusí být vůbec zlý nápad," uzavírá zprávu o novině. Je tak možné, že fanoušci se čas od času mohou těšit na zamilované fotky z romantické Itálie. Svou lásku se pár rozhodl rozvíjet i navzdory nepřízni, kterou s sebou vztah na dálku přináší.

Bez Nedvěda už nevydrží. Na tohle místo vyrazila Dara se svou velkou láskou:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz