Zahraničí

Při tragické nehodě zemřela oblíbená herečka. Zářila v Bakalářích i Plechové kavalerii

Slovensko rozesmutněla zpráva o smrti 74leté herečky Táni Hrivnákové. Ta měla svůj život ukončit sama a to skokem pod vlak na okraji Bratislavy.

Slovenská mádia informují o smrti slovenské herečky a pedagožky Táni Hrivnákové, kterou mohou čeští diváci znát ze seriálů Bakaláři nebo Plechová kavalerie. Slovenský portál netky.sk píše, že o život měla 74letá herečka přijít při tragické nehodě. Podle serveru Plus jeden deň však mělo jít o sebevraždu. Žena měla svůj život ukončit skokem pod vlak v bratislavském lesoparku nedaleko zastávky Bratislava-Železná studienka.

"Podle současných informací měla 74letá žena vstoupit do kolejiště a následně tam zůstat. Strojvůdce vzhledem k rychlosti vlaku a krátké vzdálenosti nedokázal srážce zabránit," uvedla k tragédii slovenská policie s tím, že příčiny nehody jsou stále předmětem vyšetřování.

Související obsah

Pluska.sk dále uvádí, že důvodem k sebevraždě měla být tragická smrt jejího syna, diplomata Michala Hrušíka, který zahynul po převrácení raftu na řece Una mezi Chorvatskem a Bosnou a Hercegovinou. Vychází přitom z dopisu, který měla herečka před smrtí zanést na Konzervatoř Mateje Bella, kde učila.

TN.cz, luk
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz