Domácí

Autobus v Praze přivřel ženu a táhl ji několik metrů. Policie hledá svědky

Autobus v Praze přivřel ženu a táhl ji několik metrů. Policie hledá svědky
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

V pražské nemocnici s vážným zraněním skončila 69letá žena. Autobus ji totiž v úterý přivřel do zadních dveří a následně se rozjel. Podle její výpovědi ji táhl zhruba pět metrů. Policisté nyní hledají svědky.

Nehoda se stala v ulici Makovská v Praze v úterý kolem půl druhé odpoledne. "Na zastávce Sídliště Řepy ve směru do centra řidič autobusu č. 164 přivřel do zadních dveří chodkyni a následně se rozjel," sdělil policejní mluvčí Jan Rybanský.

Podle informací policistů měl autobus ženu uvězněnou ve dveřích táhnout zhruba pět metrů. Následně se zastavil a dotyčná spadla na cestu.

Související obsah

Při pádu se žena vážně zranila. "Oznámení o pádu jsme přijali před druhou hodinou od řidiče autobusu. Ženu jsme se zraněnou klíční kostí převezli do motolské nemocnice," řekla mluvčí záchranářů Jana Poštová.

Policisté nyní hledají svědky události. "V tu dobu v dopravním prostředku cestovalo několik lidí, kteří, bohužel, z místa dopravní nehody odešli ještě před příjezdem policistů. Od těchto cestujících bychom přivítali případná svědectví, která by osvětlila, jak k celé události došlo. Žádáme je, aby se přihlásili na linku 158," vyzval Rybanský.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz