Zahraničí

Rána pro Williama a Kate. Při cestě po království je drsně vyháněli

Rána pro Williama a Kate. Při cestě po království je drsně vyháněli
Princezna Kate s princem Williamem na návštěvě Irska | Zdroj: Profimedia

Nový princ a princezna z Walesu přiletěli ve čtvrtek na jednodenní návštěvu do Severního Irska. Ne všechny ale jejich návštěva potěšila. "Bylo by lepší, kdybyste byla ve své vlastní zemi," řekla páru žena.

Manželka prince Williama Kate se během návštěvy Belfastu setkala s překvapivou reakcí místní obyvatelky. Té se návštěva prince a princezny v Severním Irsku příliš nezamlouvala.

Kate a William se Belfastu vítali s davy lidí. "Ráda vás poznávám," řekla jedna z místních žen, která si s Kate třásla rukou. Vzápětí ale obrátila.

Související obsah

"Ale bylo by lepší, kdybyste byla ve své vlastní zemi," pokračovala a vše si nahrávala na mobil. Princezna Kate na sobě nenechala znát rozrušení, a jak upozorňuje deník Mirror, na ješitnou poznámku zareagovala úsměvem. 

"Irsko patří Irům," nedala se žena odbýt. Na to Kate již nereagovala a věnovala se dalším lidem, kteří královský pár přišli pozdravit. Pozornost pak směřovala spíše na ženu stojící vedle, influencerku Lauru-Ann, která na setkání vzala i malého syna Barneyho. 

Kate a William navštívili Severní Irsko poprvé od smrti královny Alžběty II, připomíná magazín People. Prvně zde vystoupili jako princ a princezna z Walesu. Tituly jim udělil král Karel III.   

Král Karel III. a princ William se zdraví s truchlícími lidmi:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz