Zajímavosti

Láska z MasterChefa: Zamilovaní účastníci Betty a Vojta už mluví o dětech

Populární show MasterChef píše už několik let nezapomenutelné příběhy a svým finalistům mění životy. Někdy i jinak, než by čekali. Příkladem jsou Betty a Vojta, kteří našli společné štěstí a v soutěži se zamilovali. Tyto hrdličky jsou dokonce přesvědčené, že jsou spřízněné duše.

Otázka na to, jestli tihle dva věří na lásku na první pohled, by byla zbytečná. "Oba jsme tam šli primárně vařit, ne hledat lásku. Já na ni věřím a snažil jsem se v posledních letech neztrácet víru. A doufal jsem, že na někoho narazím. Takže to určitě beru jako osudové setkání," popisuje účastník letošní řady MasterChef Česko Vojta.

"Nějak jsme si padli do noty od začátku. Máme takovou vtipnou historku. Jak na mě Vojta hodně koukal, tak jsem myslela, že mám něco mezi zuby, tak moc to bylo intenzivní. I on se mi líbil, a když jsme se dali do řeči, tak to tam bylo taky. Takové okamžité napojení. Od prvního pohledu tam přeskočila jiskra," nechala se slyšet Betty.

Související obsah

​Jejich první rande prý trvalo 50 hodin. "Pořád jsme si měli co říct, nikdo to nechtěl utnout a nemohli jsme se toho druhého nabažit," popisuje pár, který spolu je už více než půl roku. Sestěhovali se prakticky od úplného začátku vztahu a budují společné hnízdečko lásky na pražském Vyšehradě.

Jeden z druhého v podstatě nemohou spustit oči. "Mě na Betty fascinuje vizuál, energie a výraz v očích. Když jsem ji poznal, zjistil jsem, že je krásná, milá a hodná. Já si o sobě myslím, že jsem hodný člověk, ale vedle Betty jsem jako nějaký zloduch, protože ona je fakt anděl s neskutečnou trpělivostí a vírou v dobro," popisuje svou vyvolenou Vojta, který se stal v roce 2019 Mužem roku.

Související obsah

​Zatím je všechno zalité sluncem. Prý se ani nehádají a nelezou si na nervy... Jak ale zvládnou těžkou zkoušku, pokud jeden z nich v soutěži MasterChef zvítězí? "To si člověk těžko dokáže představit. My spolu zvládneme všechno. Nedovedu si představit, co by se muselo stát, aby nás to nějakým způsobem rozdělilo," tvrdí.

Do budoucna ale nemyslí jen na práci, v plánu jsou i ratolesti. "Určitě časem bychom rádi měli děti, uvidíme kolik. Myslím, že Vojta by byl skvělý táta," těší se Betty. "Takže otázka není jestli, ale kolik, ok... Já to cítím stejně, je to velká výzva a zodpovědnost. A Betty beru jako ideálního parťáka, kterého nic nerozhodí," vtipkuje Vojta na závěr.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz