Zajímavosti

Herec Vojta Kotek se raduje ze syna. Jeho netradiční jméno má skrytý význam

Herec Vojta Kotek se raduje ze syna. Jeho netradiční jméno má skrytý význam
Vojta Kotek | Zdroj: Profimedia

Herec Vojta Kotek se stal tatínkem. O radostnou novinu se podělil na sociální síti. Chlapeček dostal opravdu netradiční jméno.

Své soukromí si herec pořádně chrání. Pro všechny bylo tedy velkým překvapením, když se v pátek podělil o to, že se s manželkou Radanou stali rodiči. "Je tu s námi. Vítej, synáčku. Milujeme tě," napsal Kotek k fotografii miminka na instagramu.

Nad výběrem jména pro miminko Vojta se svou ženou dumali velmi dlouho. A nakonec zvolili jedno opravdu netradiční. Chlapeček se jmenuje Hubert I. Šman Kotek.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Vojta Kotek (@vojtakotekoff)

"Já jsem si vždy v kruhu přátel dělal legraci, že jestli budu mít syna, tak bych chtěl, aby se jmenoval Ježíš. Ono to zní ambiciózně, ale když si k tomu řeknete to příjmení, tak z toho vyleze vtip," řekl Kotek pro CNN Prima News.

Herec tak odkazoval na zvolání "ježíškote". Ještě před porodem měl Vojta o jménu jasno. "S největší pravděpodobností, protože mám židovské předky, tak by se měl jmenovat Šman. A my jsme mu tak nějak z legrace začali říkat. A obávám se, že mu to zůstane. Tak nám asi úplně nepoděkuje," uvedl Kotek. A miminku jméno tedy opravdu zůstalo.

Z toho, jak Vojta okomentoval příspěvek s fotkou, je jasné, že se na novou životní roli velmi těší. Zároveň ale ví, že to bude pořádná jízda a co ho v nejbližší době čeká. "Krkance a prdíci," je přesvědčený Kotek.

Související obsah

Fanoušci i kolegové ihned herce zasypali gratulacemi. Nechyběla ani ta od jeho seriálové sestry z Pojišťovny štěstí Nikol Štíbrové. "Ježíš! Boží! Gratuluju, brácha!" napsala.

Ke gratulantům se přidala také oblíbená herečka ze seriálu Ordinace v růžové zahradě Lenka Zahradnická. "Gratuluju! Vítej na světě, kluku! A vítejte do klubu rodičů," uvedla.

Svět čar a kouzel v Na lovu! Kterou zbraň plánuje Vojta Kotek vytasit? 

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz