Domácí

Strach o miminko kvůli krvácení. Hanychová promluvila o pobytu v nemocnici

Strach o miminko kvůli krvácení. Hanychová promluvila o pobytu v nemocnici
Agáta Hanychová | Zdroj: Profimedia

Těhotná modelka a influencerka Agáta Hanychová skončila ve čtvrtek v nemocnici kvůli samovolnému krvácení. Jak se svěřila svým fanouškům na instagramu, nyní už je doma a doufá, že miminko bude v pořádku. Zatím se zdá, že je vše na dobré cestě. Partnerka moderátora Jaromíra Soukupa si ale uvědomuje, že bude muset více odpočívat.

Hanychová se aktuálně nachází v 11. týdnu těhotenství. Své příznivce proto ve čtvrtek pořádně vyděsila, když zveřejnila fotografii z nemocnice, kde byla napojená na kapačky. V neděli se svěřila, že v péči lékařů skončila kvůli samovolnému krvácení. Už je ale doma a doufá, že vše dobře dopadne.

"Jsem z nemocnice zpátky doma. Miminko je v pořádku, což je nejdůležitější," svěřila se modelka na instagramu. "Moje tělo to přestalo zvládat, začala jsem krvácet. Zatím je to na dobré cestě, pustili mě domů. Akorát musím více odpočívat," vysvětlila.

Hanychová v posledních týdnech prožívá poměrně krušné chvíle. Její syn Kryšpín se podrobil operaci po zlomenině stehenní kosti. S partnerem Jaromírem Soukupem navíc začali natáčet a moderovat společný pořad. Teď si chce dopřát více klidu. Už kvůli miminku.

Související obsah

​"Asi je to věkem. Doktoři řekli, že to necháme na přírodě, takže se budu modlit, aby to dobře dopadlo, a budu konečně odpočívat," oznámila 37letá Hanychová s tím, že Soukup je modelce v těžkých chvílích oporou. Doma jí pomáhá s péčí o děti, zejména pak s vařením.

Agáta čeká již třetího potomka. S podnikatelem Miroslavem Dopitou má syna Kryšpína, z manželství s hercem Jakubem Prachařem pak dceru Miu. Děti z předchozího vztahu má i Jaromír Soukup. Jeho syn a dcera jsou ale už dospělí.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Takto si léto Agáta užívala s partnerem Jaromírem Soukupem:

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz