Zajímavosti

Ztracený vysvětlil, jak je na tom se zdravím. Konec jeho koncertů platí

Zpěvák Marek Ztracený nedávno šokoval své fanoušky zprávou, že na několik let přeruší koncertování. Ti okamžitě začali spekulovat o jeho zdravotním stavu, kterému kariérní pauzu kladli za vinu. Český idol však všechny uklidnil, je prý ve své nejlepší kondici, od koncertů si však dá na pár let pauzu.

Miliony obdivovatelů Marka Ztraceného začaly spekulovat o zdraví svého oblíbeného interpreta. Báli se, že právě jeho zdravotní stav je důvodem, proč se rozhodl přerušit svou koncertní kariéru. Zpěvák se kvůli reakcím fanoušků rozhodl vyjít s pravdou ven.

"Dneska, když jsem si o sobě četl, že jsem nemocný, anebo že končím kariéru, tak jsem byl překvapený. Každopádně je to tak, že jsem úplně v pořádku, v nejlepší kondici," uklidnil raději své vyděšené posluchače.

Související obsah

Svou éru koncertů se rozhodl zakončit ve velkém stylu, a to obrovskou akcí 17. června 2023 na fotbalovém stadionu v pražském Edenu. Nezapomenutelnou show by mohlo vidět až osmatřicet tisíc lidí.

"Mohou se těšit na skvělou atmosféru, na emoce, samozřejmě pozvu i nějakého zajímavého hosta, tak jak bývá zvykem. Bylo by lepší, kdyby si fanoušci udělali čas celé odpoledne, protože nabídneme i nějaký program okolo," prozradil TV Nova detaily své plánované show.

Související obsah

Podle Zlatého slavíka se koncertem v Edenu uzavře jedna velká a dlouhá éra a on si tím splní životní sen. Doufá, že za ním přijedou fanoušci z celé České republiky, za kterými během své kariéry cestoval s radostí a písněmi on.

"Za těch patnáct let jsme odehráli asi třináct set anebo patnáct set koncertů a ušli jsme úžasnou cestu. Vzpomínám si na koncerty, kde stálo dvacet lidí, z toho devět byla moje rodina, ale i na O2 arény. Eden je takový milník a jsem zvědavý, co bude následovat poté," popsal oblíbený hudebník.

"Určitě mi to bude chybět, ale ty důvody, proč nastane takové koncertní ticho, jsou naprosto jasné. A až je řeknu, to bude po koncertě, tak je určitě všichni pochopí," řekl Marek Ztracený již dříve a skutečný důvod jeho přerušení kariéry se rozhodl držet dál v tajnosti.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz