Zahraničí

Princ Harry prolomil tabu. Zveřejnil detaily ze života svých dětí

Princ Harry prolomil tabu. Zveřejnil detaily ze života svých dětí
Harry a Meghan s dětmi | Zdroj: Profimedia

Princ Harry s manželkou Meghan utekli z Velké Británie, protože prý chtěli pro své děti normální život. Jejich fotky ukazují jen velmi výjimečně a na veřejnosti o nich téměř nemluví. Harry nyní ale prolomil mlčení a o Archiem i Lilibet prozradil pár drobností.

Když Harry a Meghan před lety opouštěli britskou královskou rodinu, tak tvrdili, že už nechtějí být středem pozornosti médií. Ve Spojených státech amerických si koupili luxusní sídlo a tvářili se, že žijí jako obyčejní lidé.

Jejich život v Americe ale rozhodně není levnou záležitostí. Jelikož Harry už nedostává peníze od své rodiny, tak si musí vydělávat jinak. Harry a Meghan tak například píší knihy, vydávají podcasty, točí dokumenty a dávají rozhovory.

V jednom z těch posledních promluvil vévoda ze Sussexu i o svých potomcích, tedy tříletém Archiem a roční Lilibet. Konkrétně šlo o rozhovor s vítězi ceny WellChild Awards 2022, která oslavuje děti žijící s vážným onemocněním, uvedl britský deník The Sun.

Související obsah

​Během on-line rozhovoru mluvil princ Harry se čtyřletým Henrym a jeho maminkou. Princ mimo jiné řekl, že malý Henry má stejně "pisklavý" hlas jako Archie. Malý Henry se pak zeptal Harryho, jak se mají jeho děti, přičemž vévoda ze Sussexu řekl, že se Archie a Lilibet mají skvěle. Dodal také, že Archie je prý "velmi zaneprázdněný", zatímco Lilibet se "učí používat svůj hlas".

Harry a Meghan se s královskou rodinou prakticky nestýkají. Velkou výjimkou byl pohřeb královny Alžběty II., kde se pár objevil bok po boku s dalšími členy rodiny. I během truchlení se ale objevily spory. Prince Harryho například rozzuřilo otcovo rozhodnutí, že za umírající královnou jej na hrad Balmoral nesměla doprovodit vévodkyně Meghan. Naštvaný Harry proto s králem Karlem III. a bratrem Williamem odmítl povečeřet. V záchvatu zuřivosti zmeškal dokonce svůj let.

Bratři William a Harry si během pohřbu řekli jen jednu větu a drželi si odstup. Podívejte se:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz