Zajímavosti

Spontánní svatba Kristiny Kloubkové. Vdala se náhodou a bez zásnub

Moderátorka Kristina Kloubková na sebe v pořadu TALK! prozradila několik zajímavostí, které málokdo věděl. Mimo jiné odhalila, že je už téměř dva roky podruhé vdaná. Její svatba ale byla velmi netradiční.

Moderátorka Televizních novin Kristina Kloubková si koncem roku 2020 vzala choreografa a tanečníka Václava Kuneše. Celé to ale bylo trošku naruby. "Zásnuby žádné neproběhly a svatba se odehrála velmi nečekaně. Na Silvestra jsme byli s partou lidí a mojí nejlepší kamarádkou, která mimo jiné může oddávat," popisuje Kloubková začátek historky.

Poté celá skupinka dorazila na posvátné keltské místo. "Kamarádka Blanka řekla, že se tam dělají svatby. A ať si to jdeme zkusit. Před námi šel jeden pár, ten muž si nebyl jistý, jestli si ji chce vzít, nebo ne. Tak šli zase za nás, my jsme šli do popředí. Blanka začala ten obřad a ten Vašek řekl 'jo'. Já jsem začala brečet, Blanka začala brečet a Vašek to vůbec nechápal. Tak já jsem řekla taky 'jo'. Takže jsme se takhle vzali," vzpomíná moderátorka a bývalá tanečnice.

Související obsah

​Zní to sice krásně, ale není obřad jako obřad. "Bylo to tedy jen neoficiální, ale nechali jsme si udělat prstýnky a je to pro nás takové důležité. Po tom obřadu vysvitla duha a bylo teplo, takže jsme si mohli opéct i buřty. Měli jsme tedy i takovou hostinu. Bylo to perfektní se vším všudy," říká s úsměvem Kloubková. 

V pořadu TALK! se mimo jiné rozpovídala i o své netradiční zálibě. "Vykládám karty. Super jsou takové ty vílí karty, které ti mohou odpovědět na otázky a navodit takovou atmosféru. Z tarotových karet mám velký respekt. S pokorou to nechávám vykládat někoho jiného, ale myslím, že by se to nemělo brát tak vážně," uzavírá oblíbená moderátorka.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz