Domácí

I letos TV Nova spolupracuje s Dobrým andělem. Pomoci můžete i vy

I letos televize Nova spolupracuje s nadací Dobrý anděl. Ta za 11 let své existence už pomohla tisícům rodin, do kterých vstoupila zákeřná nemoc. Kvůli náročné péči o nemocné dítě často jeden z rodičů musí zůstat doma a rodina se potýká s finančními problémy. A právě v tu chvíli pomáhají dobří andělé.

Štěstí, smích a dobrá nálada. Právě to se prostřednictvím finanční pomoci snaží nadace Dobrý anděl přinést do rodin, kde se objevila vážná nemoc. "Zjistili, že Honzík má neprůchodnost střev vlivem pooperačních srůstů," prozradila maminka Honzíka. "Emička má spinální atrofii druhého typu. Přišli jsme na to, až když přestala stát," popsala trápení Emičky její maminka.

Tohle je jen zlomek rodin, do kterých vás loni televize Nova nechala nahlédnout. Letos vás vezme do dalších a ukáže vám, jak náročná a komplikovaná péče o nemocné je. Některé rodiny to ještě víc stmelí a sblíží, bez pomoci dobrých andělů by se ale neobešly.

Související obsah

​Tváře televize Nova se i letos ve spolupráci s nadací setkaly s některými rodinami a společně natočily televizní spoty. "Vždycky se potkáme a samozřejmě to zabolí u srdíčka, protože člověk vidí různé lidi na vlastní oči. Obdivuji, jak jsou ty rodiny statečný, jak jsou ty děti statečný. Vždycky ukápne slzička," prozradila moderátorka Lucie Borhyová.

"Stalo se to takovou přirozeností mého života. Odesílám příspěvky, točíme spoty, abychom to podpořili," doplnil ji moderátor Rey Koranteng.

Pomoci rodinám v těžké životní situaci můžete i vy. Staňte se dobrým andělem, stačí se pouze zaregistrovat na internetových stránkách www.dobryandel.cz.

sei, TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz