Kulturní akce

Rybičky 48 rozvášnily celou O2 arenu. 20 let na scéně oslavily ve velkém stylu

Už je tomu přes 20 let, co Rybičky 48 baví své fanoušky. Postupně si na české scéně získaly nenahraditelné místo a staly se živoucími legendami českého punk-rocku. Kapela své kulatiny oslavila energií nabitou show v O2 areně plnou vizuálních efektů. Podívejte se, jak jejich koncert vypadal.

Ve čtvrtek 20. října předvedla kapela Rybičky 48 jedinečnou podívanou před vyprodanou O2 arenou. Skupina kutnohorských rodáků to rozjela tak, jak to mají ve zvyku, a svou show oživila světelnými a vizuálními efekty. Na rozdíl od vystoupení byl příjezd kapely na místo prostý.

"Takhle přijíždí hvězdy do O2 areny. Nasáčkovaný v dodávce, jak kdybychom šli vyměnit obrubník," podělila se kapela Rybičky 48, jak vypadaly její poslední hodiny před velkolepým koncertem. Frontman skupiny Kuba Ryba ve videu na instagramovém profilu ukázal, že si ze sebe i po letech slávy dovedou udělat legraci.

Související obsah

Na koncertě zazněly ty největší hity, jako je Zamilovaný/nešťastná, ostřílení rockeři však předvedli i novinky. Oblíbená skupina na počest svých dvou desetiletí na hudební scéně vydala novou desku Jedeme dál společně se stejnojmenným singlem. "To, co tady hrajeme my, nehraje v Česku nikdo, jsou to naše písničky," popsal už dříve pro TN Live zpěvák kapely Kuba Ryba.

Fanoušci si tak v největší české hale mohli užít jak písně, které se za ta léta naučili nazpaměť, tak i ty, které ještě tak dobře neznali. Na velkolepou show nebyla kapela sama. Jak už bývá zvykem, pozvali si na pomoc známé hosty. Mezi nimi se objevil i zpěvák Marek Ztracený.

Související obsah

"Naše největší motivace je s lidmi oslavit dvacet let. Bude to fakt velký a největší lákadlo je to, že jsme vydrželi," prozradil Kuba Ryba, proč pro skupinu byl koncert srdcovou záležitostí.

Kvůli koronavirové pandemii musely loni Rybičky 48 svůj koncert přesunout, stejně jako mnozí světoví interpreti. Triumfu se však dočkaly a pár dní před koncertem celou halu vyprodaly. Tím však velké oslavy 20 let nekončí, chystají totiž další vystoupení v Kutné Hoře.

Podívejte se na rozhovor s kapelou Rybičky 48:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz