Zajímavosti

Radost, láska a slzy štěstí. Zasnoubil se moderátor TV Nova

Radostnou novinku oznámil světu moderátor Televizních novin Martin Čermák. O víkendu požádal svoji přítelkyni na pražské vyhlídce o ruku a ona souhlasila.

Martin Čermák se netají radostí z životního milníku. O víkendu požádal svou krásnou přítelkyni Simonu Šteruskou o ruku. "Bylo to velké překvapení. Naplánoval jsem to tak, že přítelkyně šla s rodinou na vyhlídku u pražského Strahova v domnění, že tam proběhne rodinné focení. Já jsem byl pryč a na pár fotek jsem měl dojít až později," nastínil Čermák pro TN.cz, jak to probíhalo.

S půvabnou blondýnkou je Martin necelé dva roky. "Její rodina se na překvapení podílela, byli to takoví spolupachatelé, dovedli ji na vyhlídku, kde jsem čekal já s pugétem 101 růží. Pak jsem ji požádal o ruku," popsal moderátor Televizních novin. 

Související obsah

​Překvapení se podařilo, novopečená snoubenka prý nic netušila. "Bylo to super, jsem rád, že to vyšlo a vůbec to nečekala. Byl jsem sice nervózní, ale dopadlo to dobře, a tak si to teď společně užíváme," svěřil se Martin s tím, že je rád, že se jí líbí i prstýnek, který vybral.

Přesto se romantická atmosféra na poslední chvíli mohla úplně pokazit, naštěstí Martin neztratil hlavu. "Asi dvě minuty před tím, než Simonka dorazila, přišlo na tu vyhlídku asi 15 lidí, sedli si a začali rozbalovat svačiny. Tak jsem je poprosil, aby nám dopřáli potřebné soukromí. A oni naštěstí, když mě viděli s kyticí růží, tak pochopili a poodešli," říká se smíchem Čermák.

S budoucností si ale dvojice zatím hlavu neláme. "Tomu, kdy bude svatba, necháváme volný průběh podle možností a okolností," zmínil Čermák. Něco ale přece jen jasné je. "Ano, rodinu plánujeme," uzavřel moderátor.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz