Zajímavosti

Nová moderátorská dvojice Televizních novin! Premiéru měla v sobotu

Televize Nova představila v sobotu novou moderátorskou dvojici Televizních novin Veroniku Petruchovou a Martina Čermáka. Oba poprvé zasedli k moderátorskému stolu v novém zpravodajském studiu právě v sobotu v 19:30. Doplní stávající dvojice Lucii Borhyovou s Reyem Korantengem a Kristinu Kloubkovou s Martinem Pouvou.

Obě nové tváře Televizních novin, nejsledovanější zpravodajské relace v Česku, jsou už divákům TV Nova dobře známé. Veronika Petruchová vystudovala žurnalistiku a nová média. Na Novu nastoupila v roce 2015 jako redaktorka ve zpravodajství, pak se věnovala natáčení reportáží ze světa showbyznysu.

Postupně si Petruchová vyzkoušela i moderování, začala u Ranních Televizních novin a postupně se přidaly i další formáty jako Snídaně s Novou a Polední i Odpolední Televizní noviny. V průběhu letošního roku se také stala moderátorkou TN LIVE.

Související obsah

​Veronika se ve volném čase věnuje procházkám v přírodě se psem Woodym, hraje volejbal a ráda navštěvuje společenské a kulturní akce. "Na moderování večerních Televizních novin se těším. Poctivě jsme s Martinem trénovali, i když na takovou relaci se asi nedá dokonale připravit. Je to živé vysílání, v němž musíte neustále reagovat na aktuální dění," řekla Petruchová.

Navíc prozradila, co na této práci oceňuje nejvíc. "Oceňuji, že mám na rozdíl od svých předchozích zkušeností vedle sebe parťáka. Takže věřím, že to ve dvou vždy zvládneme," řekla Veronika Petruchová.

Související obsah

​Martin Čermák je v TV Nova už deset let, doposud moderoval Sportovní noviny a od roku 2018 je i vedoucím vydání, což obnáší dohled nad podobou a obsahem celé relace, zařizování výjezdů štábů nebo koordinace kolegů v redakci i v krajích.

Martina baví jazyky, například díky ročnímu studiu v Brazílii mluví plynně portugalsky. Rád čte a chtěl by jednou napsat knihu. "Televizní noviny vnímám jako to nejprestižnější místo, kterého lze v mé profesi v Česku dosáhnout. Je to velká zodpovědnost a pro nás oba obrovská příležitost se dál zlepšovat. Moc se na tuto novou roli těším a budu ji s pokorou vykonávat nejlépe, jak jen dovedu," dodal Čermák.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz