Zajímavosti

Noční můra v MasterChefovi. Zamilovaná dvojice čelí velké zkoušce

Speciální halloweenské díly soutěže MasterChef Česko pokračují a přinutí soutěžící čelit největším nočním můrám. Ty však mohou mít i jiný než kulinářský charakter. Ve vyřazovací výzvě se spolu utká pětice amatérských kuchařů, takže o setrvání v soutěži bojují i zamilovaní Betty a Vojta. Podaří se jim oběma postoupit, nebo bude toto vaření znamenat konec jejich soutěžní love story?

Jak už bývá v soutěži MasterChef zvykem, vítězný tým z venkovní výzvy si může užívat bezpečí balkónu, zatímco poražení se musí o svoje místo v soutěži ještě poprat. Vzhledem k tematickému halloweenskému týdnu se budou muset soutěžící popasovat se svým strachem, ten však může nabývat nečekaných podob.

Na scéně se tak sice objeví suroviny, ze kterých nikdo příliš vařit nechce, pro dvojici soutěžících však půjde o skutečnou noční můru z jiného důvodu. Betty s Vojtou se našli a zamilovali v soutěži a tenhle sdílený zážitek je pro ně nesmírně cenný. Teď však hrozí, že se budou muset odloučit. Ještě nikdy nebyli oba tak blízko vyřazení jako tentokrát.

Související obsah

​Vaření bude probíhat ve třech kolech a soutěžící se skutečně mají na co těšit. V první výzvě se postaví tváří v tvář svým největším kuchařským nočním můrám a budou muset vařit ze surovin, které by si dobrovolně rozhodně nevybrali.

Následně se musí popasovat s těmi nejpálivějšími chilli papričkami světa a bez úhony to přežít. Poslední vaření dne se potom ponese v duchu jedné ze surovin budoucnosti – červů.

Kdo dokáže nejlépe čelit svému strachu a koho kuchařské noční můry úplně ochromí? Kdo nakonec soutěž opustí, zjistí diváci ve středu 26. října ve 20:20 na TV Nova a už teď na Voyo.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz