Zajímavosti

Praha vs. Brno: Moderátor legendární soutěže poměří své vědomosti v Na lovu

Unikátní oslavou pražsko-brněnského přátelství bude sobotní pořad Na lovu – Hvězdný speciál, který uvede TV Nova 29. října ve 20:20. Tým v čele s legendárním moderátorem vědomostní soutěže Alešem Zbořilem utvořili herci Jiří Dvořák, Radim Fiala a zpěvačka a moderátorka Daria Hrubá. Případná výhra poputuje na konta charitativních organizací vybraných samotnými soutěžícími.

V Brně se občas dějí věci. Důkazem toho je i nečekané setkání týmu Na lovu s modlou českého televizního kvízu Alešem Zbořilem. Stalo se to koncem září v rámci festivalu Serial Killer v Brně, kde TV Nova pořádala historicky první setkání tváří Na lovu s fanoušky.

Právě tam se setkal moderátor Na lovu Ondřej Sokol s moderátorem AZ kvízu Alešem Zbořilem. A díky tomu se zrodil nápad na stvrzení pražsko-brněnského kvízového přátelství přímo v televizi. Zbořil tam přijal pozvání do pražského studia Na lovu a tento zprvu ztřeštěný nápad se nyní stává realitou.

Související obsah

Tento hvězdný speciál soutěže Na lovu, který TV Nova uvede už v sobotu, spojí čtyři slavné brněnské rodáky a dávné kamarády, a to herce Jiřího Dvořáka, zpěvačku a moderátorku Dariu Hrubou, herce Radima Fialu a Aleše Zbořila, v souboji o peněžitou výhru určenou pro charitativní organizace.

​"Zdar jak sviňa!" těmito slovy zahájil Zbořil možnou tradici meziměstské a mezitelevizní kvízové spolupráce přímo ve studiu.

Související obsah

​"Pro moderátora vědomostní soutěže je těžké jít do jiného podobně zaměřeného pořadu. Všichni totiž mají pocit, že tam je od toho, aby všechno věděl. Ze svých zkušeností ale vím, že když dotočím Na lovu a přijdu domů, kde si pustím soutěž v televizi, tak můžu hrát znovu, protože ani jednu z odpovědí si nepamatuji," říká Sokol empaticky.

Jak si povede hvězdný brněnský tým proti lovci? A proti kterému z lovců se postaví tváří v tvář? Jak pokus o narovnání pražsko-brněnských vztahů dopadne? To diváci uvidí v sobotu 29. října ve 20:20 na TV Nova a už nyní na Voyo.

TN.cz

Související témata

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz