Zajímavosti

Herecké i pěvecké hvězdy, tvoření pro děti i vaření. Víkendová Snídaně se blíží

Víkendová Snídaně si pro diváky opět připravila nabitý program. Provázet jí bude tentokrát moderátorská dvojice Dana Morávková a Jan Čenský a ve studiu přivítají mnoho zajímavých hostů. O rodinné vaření se opět postará vítězka soutěže MasterChef Česko 2021 Besky.

Ve Víkendové Snídani se tento týden můžete těšit na moderátorskou dvojici Danu Morávkovou a Jana Čenského, které bude svým vařením doprovázet i kuchařka Besky. Ta si pro diváky připravila rodinné recepty. V sobotu si s ní můžete uvařit kuře na paprice a v neděli hovězí guláš.

Program myslí i na děti, proto je v sobotu můžete zapojit do tvoření svítící podzimní chaloupky s postavičkami na nanukovém dřívku. Do Víkendové Snídaně zavítá i Divadlo Spejbla a Hurvínka. Zábava čeká ale i dospělé, ve studiu vystoupí totiž oblíbený písničkář Pokáč. 

Související obsah

​Studio v sobotu navštíví i oblíbení herci z Ordinace v růžové zahradě Zlata Adamovská s Petrem Štěpánkem a hudební skladatel a zpěvák Michael Kocáb.

V neděli vás čekají zpěvačky Anna K. a Kamila Nývltová. O módě se budou moderátoři bavit se stylistkou Stáňou Šlosserovou a dětské diváky jistě pobaví oblíbený komik Michal Nesvadba.

Do vysílání Víkendové Snídaně také zavítá zakladatelka potravinových bank v ČR Věra Doušová. V rámci víkendového pořadu Napřímo přivítají moderátoři dalšího politika, který promluví o vážných i nevážných tématech. 

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz