Co nás čeká

Horoskop na sobotu 5. listopadu: Vášeň dnes bude mocná

Horoskop na sobotu 5. listopadu: Vášeň dnes bude mocná
Ilustrační snímek | Zdroj: Getty Images

Venuše v opozici Uranu si vás hodlá hýčkat, podporovat a dá vám najevo svou přízeň. Dnes budete vystaveni milostnému pokušení. K setkání s osudovým člověkem vám mohou pomoci sourozenci nebo sousedi. Vášeň bude silná.

Beran

Dnes budete vystaveni milostnému pokušení. Připravte se na to a obrňte se trpělivostí a především ctností. Uvědomte si, že váš čin nepoznamená pouze vaši osobu, ale mohl by ublížit také mnoha dalším lidem. Jednejte proto s rozmyslem a velmi uvážlivě.

Býk    

Venuše v opozici Uranu si vás hodlá hýčkat, Merkur se taktéž přidává na vaši stranu a opouští svou zátěžovou kvadraturu, Slunce jakbysmet! Mars se sice snaží hrát přesilovku a rozdmýchává nevyzpytatelné jiskry v oblasti vaší profese, ale vše zvládnete.

Blíženci          

Svůdná osůbka, která vás obdivuje, má tendenci dát vám velmi otevřeným způsobem vědět o svých citech. A naopak – jestliže si i vy na někoho myslíte, je vhodná doba, abyste zjistili, zda je to oboustranné. Využijte situace zejména večer, vyplatí se to!

Rak    

Vybrousíte dnes schopnost vsadit na spolupráci s ostatními. Máte sice své silné osobní kvality, ale s těmi se teď až tak nepočítá, důležitá je nyní cesta prostřednictvím druhých. Venuše v opozici Uranu vás podporuje a dává najevo svou přízeň.

MĚSÍČNÍ TAROT NA LISTOPAD
Zajímá vás, na co se můžete v listopadu těšit? Zjistěte to již nyní s vaším měsíčním tarotem!

Lev     

Vyplatí se vám brouzdat po internetu nebo číst noviny v pracovní době. Najdete možnost přivýdělku, takže dovolená je zas o kus blíž. Dejte ale pozor, abyste se kvůli týdnu luxusu příliš nesedřeli. Zvažte, co jste schopni opravdu zvládnout a co už ne.

Panna 

Nepodléhejte dnes jistému omylu, že jste v práci nenahraditelní. Stabilní a harmonický rodinný život by mělo být teď vaše skutečné poslání. Na tom je pak založen i úspěch v kariéře a ostatních oblastech. Ponořte se tedy dnes do tajů rodinného života.

Váhy  

Venuše v opozici Uranu prozrazuje, že objekt svých snů můžete potkat díky sousedům nebo sourozencům, a také nabádá, abyste neodmítali žádné pozvání do společnosti. Vedle silné přitažlivosti sehrají roli také intelektuální zájmy.

Štír     

Již dlouho chováte vřelé city k někomu ve vašem okolí? Dále to v sobě neduste, seberte odvahu a konečně jděte s pravdou ven. Je naprosto přirozené, že se bojíte odmítnutí. Uvědomte si však, že kromě iluzí nemáte co ztratit. Alespoň se o to pokuste.

TÝDENNÍ ČÍNSKÉ HOROSKOPY!
Podívejte se, co vám na tento týden předpovídají východní horoskopy!

Střelec

Vaše nápady budou inspirovat okolí, takže se může stát, že až budete v zaměstnání něco podepisovat, nebudou to listiny, ale památníčky. Stejně tak doma budete mít respekt, což udělá dobře vašemu já, které hned pookřeje a zahřeje vás i v sychravu.

Kozoroh         

Důležitým časem je pro vás zejména období kolem oběda, kdy dochází k opozici Venuše s Uranem a tím může být radikálně nastaven nový směr ve vašich profesních aktivitách. Osvětlena je i oblast vašich vztahů a lásky a máte své různé sexy plány.

Vodnář          

Není se čemu divit, že jste jako chodící pochodeň a rozpalujete touhu na potkání, máte většinu oblohy na své straně. Jakmile se navíc Venuše ocitne v opozici Uranu, šijí s vámi všichni čerti. Platí to i pro vás zadané – vášeň bude mocná.

Ryby  

Prochází si váš vztah krizí? Jediné, co vám pomůže, je promluvit si, protože komunikace je základem zdravě fungujícího vztahu. Pokud totiž nemluvíte o svých pocitech a nejistotách, lehko může dojít k nedorozumění. Jděte s pravdou ven a zažehnejte krizi.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz