Zajímavosti

Nová moderátorská dvojice Víkendové Snídaně: Další žena vedle Pavla Svobody

Diváci TV Nova snídají s Pavlem Svobodou skoro 30 let. Za tu dobu se nezměnila jen jeho vizáž, ale i kolegyně, s nimiž oblíbený pořad uváděl. Nyní se poprvé po jeho boku představí Miluše Bittnerová ve Víkendové Snídani.

Po boku oblíbeného moderátora Pavla Svobody se za 28 let jeho působení ve Snídani s Novou, teď už pouze Snídani, vystřídalo šest moderátorských kolegyň. "Já jsem schopný moderovat v podstatě s každým, i když si s někým nesednu úplně lidsky, což se stává. Ale před tou kamerou to asi není znát," podotýká Svoboda.

Moderoval už mimo jiné s Lucií Výbornou, Klárou Doležalovou, Monikou Valentovou, Gabrielou Partyšovou, Martou Ondráčkovou či Kristinou Kloubkovou.

Související obsah

​Na uvádění Víkendové Snídaně se Svobodou se už nyní těší česká herečka a moderátorka Miluše Bittnerová. "Pavel je prostě ten guru učitel. V okamžiku, kdy můžete moderovat s ním, tak by z vás moderátorsky také něco mohlo být. Ženské moderátorky odcházejí, studia se mění, ale Pavel zůstává," doplňuje Bittnerová.

Na tuto dvojici se můžete těšit už za pár dní. Sledujte Víkendovou Snídani v sobotu a neděli od 7:55 na TV Nova, užijte si zajímavý program plný českých hvězd, tvoření pro děti a vaření.

Podívejte se, jak Pavel Svoboda ve Snídani s Novou začínal:

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz