Zajímavosti

Nemám moc odpočinku, říká Helena Vondráčková. Šílí z nového člena rodiny

Jubilejní turné, práce na zahradě a péče o nového mazlíčka – Helena Vondráčková se na chvilku nezastaví. Pětasedmdesátiletá zpěvačka v nedělní Víkendové Snídani prozradila, že nemá moc odpočinku. Ještě před vyvrcholením turné ji ale konečně čeká vytoužená dovolená u moře.

Oblíbená zpěvačka Helena Vondráčková je v jednom kole. Právě probíhá její jubilejní turné, které vyvrcholí vánočním koncertem v pražské Lucerně. "Už se na to velmi těším," prozradila v nedělní Víkendové Snídani. "Ale ještě předtím jedu na dovolenou," dodala s velkým nadšením. V listopadu se chystá k moři. "Letos jsem ještě vůbec neměla možnost něco takového absolvovat," vysvětlila zpěvačka.

V létě jí spoustu času zabrala péče o houseboat na Slapech, s příchodem podzimu ale přišly jiné povinnosti. "Člověk si nevybere. Skončila sezona houseboatu, teď je podzim, takže práce na zahrádce, dům. Odpočinek moc není," popsala svůj každodenní život.

Pěkně zabrat jí dává i nový člen rodiny. "Máme novýho krásnýho vlčáka, ale je to teda nadělení. Udělala jsem nádhernou podzimní výzdobu a ráno jsem přišla a bylo to rozmetený, kytky vyrvaný, všechno tam lítalo, hlína a tak," řekla se smíchem zpěvačka.

Související obsah

​Rozhovor se stočil i k její kariéře herečky. "Vždycky jsem se považovala spíš za zpěvačku. K herectví jsem se dostala až poté, co jsem přišla do divadla a začala jsem se v tom trochu pohybovat," svěřila se. K hudbě měla velmi blízko už od dětství. Vedl ji k tomu její tatínek, který v ní objevil talent.

Mezi Čechy je Vondráčková také proslulá spíše jako zpěvačka, nezapomenutelné jsou ale i některé její herecké role. Co by například byly svátky bez Šíleně smutné princezny. "Mám pro vás hezkou zajímavou zprávu. Dozvěděla jsem se, že ta pohádka je nově zrestaurovaná a zmodernizovaná. Takže má teď krásné obrázky," navnadila Vondráčková.

Podívejte se na reportáž TV Nova k příležitosti 75. narozenin Heleny Vondráčkové:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz