Zajímavosti

Rika Fane není jediná. Vémola povolal právníka kvůli dalším ženám

Rika Fane není jediná. Vémola povolal právníka kvůli dalším ženám
MMA zápasník Karlos Vémola | Zdroj: Profimedia

Horkou půdu pod nohama, kterou svými výroky rozžhavila Rika Fane, bude Karlos Vémola hasit přes advokáta. Tvrdí, že ho chce tato žena společensky i lidsky zničit. Teprve 18letá hvězda filmů pro dospělé v tom ale není sama. Právník MMA zápasníka uvedl další dvě jména, po kterých prý tvrdě půjde.

Vémola se kvůli Haně Džurbanové alias Rice Fane už minulý týden obrátil na policii, jak exkluzivně prozradil televizi Nova, a teď jsou v jeho hledáčku další dvě ženy. Známý bijec se ale rozhodl odmlčet. Všechno bude řešit jeho advokát Radek Suchý.

Ten poslal do redakce TN.cz obsáhlé vyjádření. "Klient se rozhodl oficiální cestou reagovat na mediální ataky na jeho osobu, rodinu i nejbližší přátele v posledních dnech a týdnech, zejména v souvislosti se zveřejňováním videí, korespondence a dalších záznamů na sociálních sítích, a to především ze strany pseudohvězd českých sociálních sítí: Hany Džurbanové, Nikoly Lauberové a Evy Feuereislové," uvedl.

Podle něj si Karlos útoků dosud nevšímal, jsou už ale natolik nechutné, že musí následovat tvrdá obrana. Vémola je přesvědčen, že se ho snaží "společensky, profesně a především lidsky zničit". 

Související obsah

Rika Fane přibližně před měsícem vyrukovala s tím, že s MMA zápasníkem měla milostný poměr. Seznámit se měli v červenci, ve dnech okolo Vémolovy svatby s Lelou Ceterovou, matkou dvou z jeho dětí.

"Klient považuje zveřejněné informace za konspiraci a konstrukci plnou nepravd, lží a výmyslů, kterými se určité osoby chtějí nejen zviditelnit, ale záměrně klienta poškodit. Klient má indicie, že mnohé z uvedených útoků byly na objednávku. Obracíme se tak nejen na soudy, ale především i na orgány činné v trestním řízení," oznámil Suchý.

Vémola přes něj vzkázal, že se "těší podpoře svých nejbližších, včetně své manželky". 

Karlos řeší údajnou milenku s policií. Dívka se stydí a chce se omluvit:

drz, TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz