Zajímavosti

Reality show Love Island jde do finále. O vítězi můžete rozhodnout i vy

Reality show Love Island jde do finále. O vítězi můžete rozhodnout i vy
Účastníci Love Island | Zdroj: TV Nova

Finále reality show Love Island se blíží. Od pátečního večera budou moci fanoušci v aplikaci Love Island rozhodnout, který z párů se stane vítězným a zaslouží si výhru dva miliony korun. Velké finále moderované Zorkou Hejdovou, v němž o sympatie diváků budou soupeřit už jen tři páry, bude na Voyo ke zhlédnutí v neděli 13. listopadu od 20 hodin. A televizní diváci jej uvidí ve stejný večer ve 21:50 na Nova Fun.

Poslední epizodou před finále bude páteční díl na Voyo. Hned po něm se v aplikaci Love Island, kterou každý den využívá přes 100 tisíc unikátních uživatelů, spustí hlasování, které bude trvat až do sobotních 20 hodin a které rozhodne o vítězích. Na vyvrcholení randící show se těší i již vypadlý pár, který v médiích budil největší rozruch.

"Finále bude už v neděli a já se nemohu dočkat toho, jak to dopadne, ale také toho, až se všichni konečně opět uvidíme i mimo vilu," říká Natálie. A její partner David ji doplňuje: "Já samozřejmě fandím všem a přeji jim to. Mým favoritem je ale Zbyněk a Sabi. A popravdě jsem dost zvědavý, komu to po vile vydrží i do reality. Já s Natálií jsme doma už od soboty a ještě jsme nebyli od sebe."

Související obsah

​Na oblíbenou seznamovací reality show naváže na Voyo patnácti díly Love Island After. V něm srdíčka pustí své fanoušky blíže do svého soukromí. V první epizodě, která bude 18. listopadu, Naty představí svého syna Matyho a blízkou kamarádku Alexandru. Na natáčení si pozvala také své přátele z vily Liu a Štefana.

​​Ten, kterého ostrované překřtili na Fabia, je hlavním hrdinou druhé části, která bude na Voyo hned další den, tedy v sobotu 19. listopadu. Diváci se seznámí i s jeho sestrou. A ani on nezapomněl na své kamarády z reality show. Nové díly Love Island After budou na Voyo pravidelně vždy v pátek a v sobotu.

Velké finále Love Islandu sledujte v neděli ve 20:00 na Voyo a ve 21:50 na Nova Fun. O osudu vítězného páru, který si odnese dva miliony korun, můžete rozhodnout i vy v aplikaci Love Island. 

Účastníci Love Islandu prozradili, kolik chtějí dětí:

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz