Zajímavosti

Hvězdní hosté ve Víkendové Snídani: Vydra, Hůlka, Konvalinková i Sandeva

Hvězdní hosté ve Víkendové Snídani: Vydra, Hůlka, Konvalinková i Sandeva
Sara Sandeva | Zdroj: Profimedia

Víkendová Snídaně je za rohem a vy se můžete těšit na zábavu pro děti i pro dospělé. Podívejte se, jací hvězdní hosté dorazí a co vše můžete spolu se Snídaní tvořit.

V sobotní Víkendové Snídani se na diváky bude těšit moderátorská dvojice Dana Morávková a Jan Čenský. Spolu s nimi vás čeká nabitý program, a to tvoření vánočních přáníček pro Ježíška, dorazí zpěvák Daniel Hůlka i herečka Sára Sandeva. 

Mezi dalšími hosty bude například zpěvačka Elis, která vám zazpívá. Zdraví se bude řešit se šéfem kardiologie ve FN Motol, profesorem Josefem Veselkou. A podíváme se i na to, jak vrcholí přípravy na Českého slavíka. Spolu s Besky si budete moct připravit konfitovanou kachnu.

Související obsah

​V neděli vás Víkendovou Snídaní provede Rebecca Diatilová s Romanem Stašou, kteří vás provedou dětským programem "Bambulková šou" s Kájou a Bambuláčkem. Studio navštíví i herečka Naďa Konvalinková či herec Václav Vydra. S Besky si můžete připravit halušky a s floristou vytvořit vánoční hvězdy.

Čeká vás i politická talk show, v rámci níž moderátorka Bára Divišová vyzpovídá kandidátku na Hrad Danuši Nerudovou. Zahájí tím speciál Cesta na Hrad, v němž v následujících týdnech budou hosty kandidáti na Hrad, kteří podle volebních průzkumů mají největší šanci postoupit do druhého kola voleb, i jejich drahé polovičky.

Sledujte Víkendovou Snídani v sobotu i v neděli od 7:55.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz