Krimi

Policie na Znojemsku řeší vraždu mezi příbuznými. Podezřelý je ve vazbě

Policie na Znojemsku řeší vraždu mezi příbuznými. Podezřelý je ve vazbě
Ilustrační fotografe | Zdroj: TV Nova

Jihomoravští kriminalisté se zabývají závažným násilným trestným činem, který se stal v pátek v Hodonicích na Znojemsku. Podle informací TV Nova zemřela žena, kterou měl zavraždit její příbuzný. Soudkyně Okresního soudu ve Znojmě v sobotu rozhodla o vzetí podezřelého do vazby.

Policie v pátek odpoledne informovala o závažném trestném činu v jedné obci na Znojemsku. "Podezřelý je v moci policie, nehrozí žádné nebezpečí. Probíhá ohledání místa činu a další úkony trestního řízení," uvedli vyšetřovatelé zhruba v půl jedné.

Související obsah

"Operační středisko na místo vyslalo lékařský tým a záchranářskou posádku. Na místě byla nalezena žena bez známek života, pro tu už jsme nemohli nic udělat. V péči jsme ale měli muže seniorského věku. Zkontrolovali jsme jeho zdravotní stav a pro akutní stresovou reakci jsme ho k další péči po ošetření převezli do nemocnice," sdělila TN.cz mluvčí krajských záchranářů Michaela Bothová.

Kriminalisté ještě téhož dne případ kvalifikovali jako trestný čin vraždy. "Podezřelý i oběť jsou příbuzní, žili v jednom domě. Motiv činu zjišťujeme," upřesnili policisté na twitteru

Soudkyně Okresního soudu ve Znojmě v sobotu rozhodla o vzetí podezřelého do vazby.

TN.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz