Zajímavosti

Český slavík už v sobotu na Nově. Hvězdy zvou k televizním obrazovkám

Už v sobotu sledujte nejočekávanější hudební událost roku! Anketa Český slavík slaví výročí, její historie začala už před 60 lety. A televize Nova bude u toho. Na diváky přímého přenosu, který začíná hned po Televizních novinách, čeká hned několik novinek a překvapení. Můžeme prozradit, že zazpívají a zahrají loňští vítězové.

Velkolepá show, živá vystoupení nejlepších českých interpretů, pocta legendám, VIP salonek, tři velké moderátorské osobnosti a hvězdní hosté. To bude Český slavík pod taktovkou televize Nova.

"A já dostanu nějakého Slavíka? Asi ne, že jo, no nevadí... Každopádně já ty pozvánky nějak neumím. My jsme teďka zkoušeli, tak jsem z toho trochu propocen a všichni už mají po obědě a já se těším na oběd. A vám přeji zítra hezký pobyt u televizních obrazovek," vzkázal Jiří Korn.

"Strašně mě to tady na zkouškách baví. Vidím, jak to všichni prožívají a jak si připravují ty šaty na večer a jsem příjemně nervozní a jsem rád součástí a moc se na to těším," popsal své pocity Marek Ztracený.

Související obsah

"Hudební vystoupení bude, samozřejmě jestli se poštěstí a něco dostaneme, to vůbec opravdu nevíme. A na to vystoupení jsme připravili speciální věc jenom pro Slavíky, takový mix tří písniček," řekl Mirai Navrátil.

Slavnostní večer bude v režii jednoho z nejvyhledávanějších režisérů televizních show Pepeho Majeského. "Přípravy jsou zatím v pohodě, je to trochu chaos, je to strašně velké a je toho tady hodně. Ale co jsme si navymýšleli, to musíme zrealizovat," uvedl.

Související obsah

"Je tam několik změn oproti minulému ročníku. Jsme v nové hale, jsme v jiném venue, jsme ve větší hale, máme trochu proměněné kategorie, máme víc hudebních čísel, všeho je víc, všechno je velkolepější a to je ten hlavní rozdíl," pokračoval Majeský.

Osvědčenou moderátorskou dvojici Ondřej Sokol a Aleš Háma doplní Tereza Pergnerová. "Na mě bude backstage a doufám, že se mi podaří vytvořit dobrou náladu, budeme oslavovat a rekapitulovat. Přece jen je to jubileum," plánuje.

Slavnostní vyhlášení vítězů ankety Český slavík sledujte už v sobotu večer na Nově.

drz, TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz