Zajímavosti

Reality show Love Island zná své vítěze. Kryštof s Denisou si odnáší dva miliony

Vítězství druhé řady reality show Love Island si odnáší pár Kryštof a Denisa, kteří získali jako výhru kromě sebe samotných i dva miliony korun. Na druhém místě se umístili Sabina se Zbyňkem a pomyslný bronz získal nejčerstvější pár, a to Martin a Lucia.

Finále druhé řady reality show Love Island je za námi a Česko a Slovensko tak má nový vítězný pár. Díky hlasům diváků zvítězila Denisa a Kryštof, v závěsu za nimi skončil pár Sabina a Zbyněk a třetí místo letošní řady obsadila Lucia s Martinem.

"Teď je to kombinace pocitů. Je hrozně těžké to popsat, ale převládá obrovské nadšení. Samozřejmě všem moc děkujeme," řekl Kryštof hned po vyhlášení. "Jsem hrozně vděčná všem. V životě by mě to nenapadlo, děkuji všem, které jsem tu potkala. Všem ostatním párům jsem to moc přála. Každému, kdo pro nás hlasoval, moc děkuju," doplnila radostně Denisa.

Související obsah

​Jenže výhrou to nekončilo. Bylo pak ještě potřeba potvrdit, jestli si pár zvolí lásku, nebo peníze. Denisa s Kryštofem tak obdrželi obálky, v jedné z nich byly dva miliony korun, v druhé nic. Peníze v obálce měla nakonec Denisa a musela tak učinit zásadní rozhodnutí.

Mohla si zvolit peníze a nechat si tak částku dva miliony korun pro sebe. Druhá možnost byla vybrat si lásku a rozdělit si peníze s Kryštofem napůl. "Určitě si volím lásku," nechala se slyšet Denisa, která tímto krokem potvrdila, že i v druhé sérii Love Island Česko & Slovensko zvítězila láska. Minulý rok stejné rozhodnutí udělal vítězný pár Martin s Laurou.

Cesta vítězů

Kryštof s Denisou si nepadli zřejmě do oka hned první den. Kryštof si vybral při prvním párování Hanku a ani Denisa pro něj tehdy nevystoupila. Tvořila poprvé pár s Fábiem, s nímž vůbec nepřeskočila jiskra. Cestu si k sobě ale nakonec Denisa s Kryštofem našli a hned při druhém párování se dali dohromady.

Nevyhnuly se jim těžké chvíle, zvlášť v začátku, kdy přišel do vily bombshell Radek a vybral si do páru Denisu, které také padl pohledný mladík do oka. Proto se pak dlouho mezi dvěma muži nemohla rozhodnout, což nebylo příjemné jak pro ni, tak pro Kryštofa i Radka. Nakonec ale vše dobře dopadlo a Denisa se pak vrátila ke Kryštofovi. 

Od té doby jejich vztah jen vzkvétal a cestu si pomocí hlasování diváků probojovali až do finále, kde nakonec diváci rozhodli o jejich osudu a dopřáli jim vítězství. Z vily si tak pár odnáší nejen lásku, ale také pohádkovou výhru. Teď už je na Kanárských ostrovech čekají líbánky a pak návrat do reality.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

TOP ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz