Zajímavosti

Drama po návratu z Love Islandu: Natálie s Davidem narazili v posilovně na Rebeku

Takovou situaci historie česko-slovenského Love Islandu nepamatuje. Na jeden z nejžhavějších párů a adeptů na vítězství Natálii a Davida těsně před finále prasklo, že mužská polovička už v Praze jednu přítelkyni má. Pořad Život ve hvězdách přinesl exkluzivní detaily jejich návratu a milostného trojúhelníku s tajemnou Rebekou.

Natálie s Davidem se minulý týden vrátili zpátky z ostrova lásky do reality. "Čekal jsem to horší, protože jsem si myslel, že dostanu docela bídu, ale ty komentáře nebyly až tak špatné," podotkl účastník Love Islandu David Vitásek. "Báli jsme se toho, co přijde, ale musím říct, že jsme mile překvapeni," doplnila ho modelka Natálie Kočendová.

Poté, co na Davida prasklo, že má doma přítelkyni Rebeku a podle doložených zpráv šel do reality show jen pro výhru dvou milionů, měli fanoušci hlasovat o jeho osudu. Rozhodli téměř jednohlasně a poslali ho domů. Natálie se rozhodla ho následovat.

Kromě tajemné přítelkyně Rebeky se fanouškům už delší dobu nelíbilo, jak se fešný blonďák k miss Kočendové chová. A nezamlouvalo se to ani její rodině. "Já už jsem s rodinou mluvila a ze začátku to bylo drsné, protože to viděli. David se nechoval vždy tak, jak oni si představují, aby se k jejich holčičce kluk choval," podotkla Natálie. David se proto setkání s její rodinou trošku bojí.

Související obsah

​Přestože obě hrdličky tvrdí, že návrat domů byl milý. Myslí nejspíš jen internet. Na ulici je čekalo jiné překvapení. "Já jsem došel k autu a měl jsem propíchané gumy. My jsme si z toho dělali srandu, že to mohla být Rebeka. Ale pochybuju, že by tohle udělala. To doufám, že ne," řekl se smíchem David.

Klíče a kreditku, kterou měl David u Rebeky během účasti v Love Islandu, mu nechala u správce bytu. To ale ještě netušila, že jen pár hodin po jejich návratu se potkají tváří v tvář. "Byli jsme si včera zacvičit a potkali jsme ji ve fitku. Ale neměla zájem s námi mluvit, ačkoli natáčela videa, kde to chtěla vysvětlit, tak nám to vysvětlit očividně nechtěla," zlobí se Natálie.

Účty s mladým párem se rozhodla si vyřídit i maminka Rebeky. "Její mamka mi dokonce psala, že si mám dát na Davida pozor. Takže bych čekala aspoň něco, kdyby přišla a snažila se to nějak vysvětlit," nechápe Natálie.

Související obsah

​David má jasný plán, co udělá. "Až to třeba vychladne, tak jí napíšu, jestli se můžeme potkat, promluvit si a normálně to vyřešit. Protože tahat konverzace a naše fotky… Chápu to z toho pohledu, že jí to prostě ublížilo, ale z pohledu mého na ni mám taky spoustu věcí. A v životě by mě nenapadlo to proti ní použít," míní.

Hladké vztahy s expartnerem ale nebudou ani na druhé straně. Bývalý snoubenec Natálky, slavný barber Lukáš Valčuha alias Laky Royal, prý mladého blonďáčka s prořízlou pusou také zrovna dvakrát nemusí. David před Love Islandem Natálii neznal, Lakymu ale fandil. "Jeho fanoušek jsem pořád. I když on mě nemá rád, tak mi to nevadí," řekl David.

S kadeřníkem slavných Natálie čekala miminko, o to v šestém měsíci přišli. David se k tomu postavil tak, jak je mu vlastní. "No, že si uděláme nové. Pardon, odlehčuju to. Já jsem to nezažil, promluvili jsme si o tom, ale nejsem adekvátní člověk, který by to řešil. Se mnou to nebylo. Lidé ji tehdy podrželi a je to za ní," uzavírá Vitásek.

TN.cz

K tématu Zajímavosti

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz