Zahraničí

Vážná nehoda na Slovensku! Havarovala známá česká influencerka

Vážná nehoda na Slovensku! Havarovala známá česká influencerka
Vážná nehoda osobního vozidla s kamionem | Zdroj: Polícia SR - Bratislavský kraj

Slovenští policisté se od pondělního rána zabývají vážnou nehodou luxusního vozidla na dálnici D2 ve směru na hraniční přechod Brodské/Lanžhot. Řidička narazila do návěsu kamionu, který stál v době nehody na konci kolony. Za volantem seděla známá česká influencerka Nela Slováková.

Vážnou dopravní nehodu vyšetřovali slovenští policisté od pondělního rána. Luxusní vůz na dálnici D2 ve směru do České republiky narazil do kamionu, který byl posledním v koloně. Pravá polovina vozu byla úplně sešrotovaná a návěs stojícího kamionu tak zasahoval téměř až na sedačku spolujezdce.

"Dechová zkouška vyšla s negativním výsledkem. Ke zranění osob nedošlo," dodali slovenští policisté na svém facebookovém profilu. Velkou pozornost si nehoda získala hlavně kvůli vozu, který naboural. Byl jím luxusní mercedes speciálně upravený společností Brabus.

Související obsah

Tím se na svém instagramu často chlubila známá česká influencerka Nela Slováková. Ta se k nehodě vyjádřila na svém instagramovém profilu. "Všichni svatí. Obě jsme v naprostém pořádku. Pro jistotu směřujeme na sono a rentgeny, protože je to až nemožné," uvedla. Jejím jediným spolujezdcem byla čivava Lotty.

TN.cz

K tématu Zahraničí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz