Domácí

Farna oslaví třicetiny v O2 areně. Prozradila tajemství róby ze Slavíků

Zpěvačka a čerstvá stříbrná slavice Ewa Farna zavítala do studia Snídaně na TV Nova. Prozradila, co ji čeká a proč si na Českého slavíka oblékla netradiční outfit s výraznou modrou korunkou.

Z vyprodaného koncertu v Brně zamířila stříbrná slavice Ewa Farna rovnou do středeční Snídaně. "Bylo to úžasné, já to tam miluju. Měli jsme úplně vyprodáno, takže to bylo strašně příjemné a krásné zakončení Umami Tour," zhodnotila Farna poslední vystoupení ze své letošní koncertní šňůry ke stejnojmennému albu.

Další velký koncert čeká zpěvačku už za necelý rok. Čtrnáctého října se totiž chystá do O2 areny, kde plánuje oslavit své 30. narozeniny. "Spouštíme teď předprodej. Pro mě je to velká věc. Pro český showbyznys už možná tolik ne, protože české kapely tam teď začaly hrát víc, což je fantastické," zhodnotila připravované vystoupení.

Související obsah

Přiznala také, že šlo o poslední volný víkendový termín, který se jí podařilo sehnat. "Chtěla jsem, aby to nebylo v týdnu, aby mohli přijet i mimopražští fanoušci nebo fanoušci z Polska," vysvětlila Farna. "Když už party, tak pořádná," dodala s tím, že přípravy koncertu už probíhají.

"Chtěla bych, aby to bylo velké, aby to bylo hezké, a hlavně aby to byl úplně jedinečný koncert," vysvětlovala, proč se na oslavu chystá už rok dopředu. "Takže teď sedím a přemýšlím, co bych tam těm lidem chtěla servírovat. Bude to tak trochu přehled mé kariéry," nastínila nejmladší česká sólová zpěvačka, která v O2 areně bude koncertovat.

Farna také prozradila, co ji vedlo k tomu obléct si na vyhlášení soutěže Český slavík 2022 netradiční outfit s výraznou korunkou. "Chtěla jsem vypadat jako ženská O2 arena," vysvětlila.

Ewa Farna při přebírání ceny Český slavík | Zdroj: TV Nova

TN.cz

K tématu Domácí

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz