Domácí

Tragická nehoda v Kolíně: Sanitka vezla pacienta, do cesty jí vstoupila žena

Tragická nehoda v Kolíně: Sanitka vezla pacienta, do cesty jí vstoupila žena
Ilustrační fotografie | Zdroj: Profimedia

Ve středu ráno se v Kolíně stala tragická dopravní nehoda, při které vyhasl život 78leté seniorky. Na přechodu pro chodce ji srazila projíždějící sanitka se zapnutým majákem.

V Kolíně přišla o život chodkyně, kterou na přechodu pro chodce srazila sanitka. Tragická událost se stala ve středu brzy ráno. "Ve čtvrt na sedm jsme přijali oznámení o sražené seniorce. Žena narozená v roce 1944 vstoupila v Ovčárecké ulici na přechod pro chodce přímo do jízdní dráhy projíždějící sanitě. Vůz měl zapnutá výstražná světla a převážel pacienta," sdělila redakci TN.cz mluvčí středočeských policistů Michaela Richterová.

​​Žena svým zraněním bohužel na místě podlehla. "Navzdory dlouhé resuscitaci se zdravotnické záchranné službě nepodařilo chodkyni oživit," uvedla pro TN.cz mluvčí krajských záchranářů Monika Nováková.

Související obsah

Ještě před tím, než sražená chodkyně vydechla naposledy, pro ni měl podle Novákové původně letět záchranářský vrtulník. Ten však kvůli nepříznivému počasí nemohl vzlétnout. "Při incidentu nebyla zraněna žádná další osoba," uzavřela mluvčí.

Podívejte se na reportáž TV Nova o nehodách za špatného počasí:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz