Domácí

Policie hledá svědky požáru obchoďáku v Benešově. Nejspíš jsou to děti

Policie zveřejnila záběry z obchodního domu v Benešově, který v pondělí vyhořel. Jsou na nich zřejmě důležití svědci vzniku celého požáru. Nejspíš jde o chlapce a dívku.

Policie stále pátrá po příčinách požáru, který v pondělí zničil obchodní centrum Hvězda v Benešově. Posun v celém případu by mohlo přinést video, na němž můžou být podle policistů důležití svědci.

Kamery zachytily dvě nezletilé osoby (pravděpodobně chlapce a dívku v růžové sukni), které mohly začínající požár uvnitř obchodu zaznamenat. Policisté by proto s oběma potřebovali mluvit a k celé věci je vyslechnout. Právě oni mohou být velmi důležitými svědky a mohli by policistům pomoci s objasněním celé události," píše policie na facebooku.

Související obsah

"Žádáme dívku a chlapce, případně další osoby, které by je na záznamu poznaly, stejně tak žádáme i případné další svědky, kteří se v době mezi 16:00 – 16:13 pohybovali poblíž nebo uvnitř vietnamské prodejny oblečení a drogerie v 1. patře, aby se policistům s důležitými informacemi ozvali na linku 158 nebo přímo benešovským kriminalistům na tel. číslo 606 691 232," vyzývá pak policie občany.

Při pondělím požáru se zranilo pět lidí, včetně tří hasičů. Naštěstí šlo pouze o lehká zranění. Hmotné škody pak pravděpodobně přesáhnou výši 50 milionů korun.

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz