Krimi

Drama v pražské nemocnici. Pacient měl ohrožovat personál zbraní

Drama v pražské nemocnici. Pacient měl ohrožovat personál zbraní
Zdroj: AKTU.cz

Policisté v sobotu v noci vyjížděli do areálu pražské nemocnice Bulovka. Pacient tam měl v jedné ordinaci ohrožovat personál zbraní. Podezřelého se hlídkám podařilo zadržet v jedné ulici vzdálené tři kilometry od nemocnice.

Incident se odehrál v sobotu okolo 21. hodiny v jedné z ordinací Fakultní nemocnice Bulovka (FNB). "Podle oznámení měl pacient ohrožovat personál zbraní a odejít pryč," řekl TN.cz policejní mluvčí Jan Daněk.

"Můžeme potvrdit, že byla zaznamenána nežádoucí událost na Interním oddělení naší nemocnice. Nikdo z personálu ani našich pacientů nebyl zraněn," uvedla pro TN.cz mluvčí FNB Eva Libigerová.

Související obsah

Na místo okamžitě vyrazilo několik policejních jednotek. "Vyslali jsme tam jak zásahovou, tak speciální pořádkovou jednotku," doplnil Daněk.

Podezřelého muže se jedné hlídce podařilo po několika desítkách minut vypátrat asi tři kilometry od nemocnice. "Policisté u něj při zadržení našli plynovou pistoli," uzavřel Daněk. Kriminalisté případ nyní vyšetřují pro podezření z trestného činu nebezpečného vyhrožování.

Pacienty na poliklinice v Jihlavě ohrožoval loni v létě muž nožem. Podívejte se na reportáž:

TN.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Co byste neměli přehlédnout

TOP 10 ČLÁNKY A VIDEA

Důležité Události

Píše se na Deník.cz